Hyperkinetická porucha a poruchy chování

Hyperkinetická porucha a poruchy chování - Ivo Paclt, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ivo Paclt,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hyperkinetická porucha a poruchy chování.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hyperkinetická porucha a poruchy chování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivo Paclt,. Číst Hyperkinetická porucha a poruchy chování Online je nyní tak snadné!

POPIS


Problematika hyperkinetické poruchy, poruch chování a agresivity u dětí je u nás tématem čím dál tím víc diskutovaným. Publikace pana doktora Paclta se dotýká všech těchto oblastí a přináší čtenářům jak teoretické vysvětlení, tak i praktické rady a doporučení. Kniha je určena nejenom odborníkům, psychologům, psychiatrům a vychovatelům, ale i rodičům dětí s diagnózou hyperkinetické poruchy a dalších, souvisejících poruch.


... ADD, ADHD, hyperaktivita, hyperkinetická porucha, poruchy chování ... Hyperkinetická porucha a poruchy chování | Flexibooks ... ... . Hyperkinetické poruchy spadají pod velkou skupinu psychických poruch, které se souhrnně označují jako: „ Poruchy chování a emocí". První projevy přicházejí již v raném dětství nebo v dospívání. Patří mezi specifické poruchy chování u ... Hyperkinetická porucha chování: Hyperkinetická porucha sdružená s poruchou chování. 8: Jiné hyperkinetické poruchy. 9: Hyperkinetická porucha NS: Hy ... Hyperkinetické poruchy (ADHD) | ADHD ... . 8: Jiné hyperkinetické poruchy. 9: Hyperkinetická porucha NS: Hyperkinetická reakce v dětství nebo v dospívání NS: Hyperkinetický syndrom NS: F91: Poruchy chování: Poruchy chování jsou charakterizovány opakovaným a přetrvávajícím ... Podle MKN-10 jsou hyperkinetické poruchy rozděleny do dvou jednotek: porucha aktivity a pozornosti a hyperkinetická porucha chování. V DSM-IV je používán název ADHD (Attention Deficit Hyperactivity Disorder) a poruchy jsou roztříděny do 3 skupi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY