Předehra k Duně: Atreidové

Předehra k Duně: Atreidové - Kevin J. Anderson, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kevin J. Anderson,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Předehra k Duně: Atreidové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Předehra k Duně: Atreidové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kevin J. Anderson,. Číst Předehra k Duně: Atreidové Online je nyní tak snadné!

POPIS


Syn slavného Franka Herberta spolu s Kevinem J. Andersonem pokračuje v rozvíjení příběhu pouštní planety Arrakis a oživuje všechny postavy známé ze stránek Duny. Autoři popisují události, které se staly přibližně třicet let před začátkem Duny, milostný příběh Paulových rodičů, vyslání planetologa Pardota Kynese na Arrakis, a zejména důvody pro ničivou nenávist mezi rodem Atreidů a Harkonnenů. Knížka obohacena o příběhy dalších známých postav se opět rozrostla v plastický mnohovrstevnatý příběh, který je Franka Herberta hoden.


...e o můj názor, Předehry k Duně jsou úžasné knihy, které mě více než potěšily ... Předehra k Duně: Atreidové (Brian Herbert, Kevin J ... ... . Původní Dunu jsem poprvé četl když mi bylo 12 let, takže jsem si nejvíce vryl do paměti (a s příběhem Duny i spojil jako pevný základ) boj mezi rodem Atreidů a Harkonnenů. Předehra k Duně: Atreidové (v originále Dune: House Atreides, 1999) je sci-fi román amerických spisovatelů Briana Herberta a Kevina J. Andersona.Tito autoři se rozhodli rozvinout nedokončenou románovou sérii o pouštn ... Předehra k duně: Atreidové - Kevin J. Anderson,Brian ... ... . Andersona.Tito autoři se rozhodli rozvinout nedokončenou románovou sérii o pouštní planetě Arrakis, nazývané Duna, kterou vytvořil Frank Herbert, otec Briana Herberta. Předehra k Duně: Atreidové je první díl trilogie, která dějově ... Pokud jde o můj názor, Předehry k Duně jsou úžasné knihy, které mě více než potěšily. Původní Dunu jsem poprvé četl kdy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY