Děvčátko: Co byste byla ochotna udělat pro kamarádku, která vás zradila?

Děvčátko: Co byste byla ochotna udělat pro kamarádku, která vás zradila? - Dorothy Koomson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dorothy Koomson
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Děvčátko: Co byste byla ochotna udělat pro kamarádku, která vás zradila?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Děvčátko: Co byste byla ochotna udělat pro kamarádku, která vás zradila? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dorothy Koomson. Číst Děvčátko: Co byste byla ochotna udělat pro kamarádku, která vás zradila? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kamryn je se svým životem dávno smířená. Ví, že je osamělá, že by mohla shodit pár kilo..., ale proč by to dělala, že? Uvědomuje si, že za své štěstí nese odpovědnost pouze ona sama, a tak žije pro svou profesi a urputně pracuje na kariéře. Smířila se s představou, že do smrti zůstane "singl", po dětech nikdy netoužila. Spoléhá na úzký okruh svých přátel a hraje s kartami, které jí dal život do rukou. Před pár lety byla sice zasnoubená, ale pak se všechno jaksi zvrtlo. Sladké představy o báječném manželství ukončila nepochopitelná zrada nejlepší kamarádky Adele, která se vyspala s jejím snoubencem. Byl to pochopitelně i konec jejich přátelství, na druhou stranu i něco začalo: nový život, Adele otěhotněla. Zdrcená Kamryn přísahá, že až do smrti nechce nikoho z nich vidět. Uplynulo pár let a Kamryn dostala dopis. Adele v něm píše, že umírá a prosí svou bývalou kamarádku, aby adoptovala malou Tegan. Kamryn se do toho nechce: jednak kvůli okolnostem, za kterých Tegan přišla na svět, jednak se jí nechce skončit s relativně pohodovým životem. Kdo by chtěl vyměnit večírky s přáteli za péči o pětileté děvčátko? Ale co když by jí právě takovéto rozhodnutí pomohlo najít cestu k odpuštění, lásce, odpovědnosti - a především k pochopení sebe samé?


...tko: Co byste byla ochotna udělat pro kamarádku, která vás zradila? Dorothy Koomson Nakladatel: Domino 2007 Počet stran: 398, Rok vydání: 2007, Nakladatelství: Domino, Autor knihy: Dorothy Koomson, Kamryn je se svým životem dávno smířená ... DOC P E P I N K A A T E T A B O Ž K A - Katecheze ... . Ví, že je osamělá, že by mohla shodit pár kilo..., ale proč by to dělala, že? Uvědomuje si, že za své štěstí nese odpovědnost pouze ona sama, a tak žije pro ... Co všechno byste byla ochotna udělat pro svou nejlepší kamarádku? Třicet let jsou nerozlučnými kamarádkami, jedna pro druhou by i dýchala. Stephanie je ta rozumnější - žije spořádaným životem příkladné manželky a matky, zatím ... dospívající děti - Výchova dětí - iDNES.cz ... ... Co všechno byste byla ochotna udělat pro svou nejlepší kamarádku? Třicet let jsou nerozlučnými kamarádkami, jedna pro druhou by i dýchala. Stephanie je ta rozumnější - žije spořádaným životem příkladné manželky a matky, zatímco nezkrotně romantická Pippa potřebuje každou chvíli vytáhnout z průšvihu. Děti za sebe nemohou převzít zodpovědnost, dokud ji držíme my. Můžete se ho zeptat, jestli je něco, co byste mohla udělat, aby se mu do školy lépe chodilo (nap...SOUVISEJÍCÍ KNIHY