Poslední plavky

Poslední plavky - Marie Formáčková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Formáčková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední plavky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poslední plavky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Formáčková. Číst Poslední plavky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knižní verze stejnojmenné rozmarné letní filmové komedie. Je příběhem Jardy Kuchaře, hrdiny zašlé éry tuzexového bonu. Jeho finanční příjem spočívá v pronájmu vlastního bytu. Každé léto je nucen trávit u opuštěného rybníka, kde provozuje ještě opuštěnější bufet. Jeho "pravou rukou" je místní prosťáček Kamil Hošpes. Mezi hrstku štamgastů bufetu patří dvojice traktoristů Jirka s Péťou a Jardův zapřísáhlý nepřítel, fanatický rybář Pepa Vrtílek se svým psem Pepíkem. Rozmarné letní dny jsou narušeny zjevením monstrsumce Lojzy, který sežere Vrtílkova psa.Jarda Kuchař v Lojzovi vidí šanci na regeneraci místního turistického ruchu. Povolává rybáře z celé republiky. A dva skutečně dojedou.


...oslední Plavky" je příběhem Jardy Kuchaře, hrdiny zašlé éry tuzexového bonu ... Poslední plavky (2007) - Full Cast & Crew - IMDb ... . Jeho finanční příjem spočívá v pronájmu vlastního bytu. Každé léto je nucen trávit u opuštěného rybníka, kde provozuje ještě opuštěnější bufet. Jeho pravou rukou (a… 50+ videos Play all Mix - Poslední plavky - Jaj ty kokot YouTube Best Rock Songs Vietnam War Music - Best Rock Music Of All Time - 60s and 70s Rock Playlist - Duration: 2:10:36. MoMo Lisa ... Online Poslední plavky. Film Poslední plavky je příběhem Jardy ... Poslední plavky (2007) online ke zhlédnutí - Filmy ... ... . MoMo Lisa ... Online Poslední plavky. Film Poslední plavky je příběhem Jardy Kuchaře, hrdiny zašlé éry tuzexového bonu. Jeho finanční příjem spočívá v pronájmu vlastního bytu. Každé léto je nucen trávit u opuštěného r...SOUVISEJÍCÍ KNIHY