Hledání Sáma / Kuchařka/ /Searching for a Sámi / Cookbook

Hledání Sáma / Kuchařka/ /Searching for a Sámi / Cookbook - Petra Valentová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Valentová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hledání Sáma / Kuchařka/ /Searching for a Sámi / Cookbook.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hledání Sáma / Kuchařka/ /Searching for a Sámi / Cookbook ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Valentová. Číst Hledání Sáma / Kuchařka/ /Searching for a Sámi / Cookbook Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka píše:"Byla jsem single a sama v New Yorku. Rozhodla jsem se pro jednoduchý postup – proces hledání muže jsem spojila s procesem hledání Sáma. Sám a muž mých snů splynuli v jeden předmět mé touhy. Začala jsem ho hledat pomocí vyhledávače Craigslist.org. Říkala jsem si, že i kdyby ti, kteří se mi ozvou, nebyli Sámové, alespoň je poučím o tom, kdo to Sámové jsou.Věnovala jsem jim svůj čas a oni mi věnovali ten jejich. Dala jsem jim informace – a vysvětlení – a na oplátku jsem je o něco požádala. Požádala jsem o recept. Recept na jídlo. Chtěla jsem vědět, co mají rádi. Čím by mě pohostili. Co by mi uvařili. Jaká jídla by vybrali. Chtěla jsem vlastnit něco, co jim patří. Chtěla jsem, aby se se mnou o něco podělili. Seznámila jsem se s 12 muži. Každý byl jiný, odjinud, jiného původu. Dostala jsem 12 receptů: na předkrmy, polévky, saláty, ryby, maso, dezerty. Zkusila jsem podle těch receptů uvařit jídla. Pak jsem je snědla. Sama jsem ta jídla okusila a s nimi i část těch mužů, které jsem poznala. Seznámila jsem se také s jedním Sámem – mým Sámem, takovým, který odpovídal mým představám. "


...ní Sáma / Kuchařka / / Searching for a Sámi / Cookbook Autor: Valentová, Petra Nakladatel: Jitro EAN: 9788086985022 ISBN: 978-80-86985-02-2 Popis: 1× kniha, kroužková, 77 stran, česky, anglicky Rozměry: 22 × 21 cm Rok vydání: 2007 (1 ... Sámi people - Wikipedia ... . vydání) Jazyk: Hledání Sáma / Kuchařka. VALENTOVÁ Petra. Info: Jitro, 2007 (1) - brož, 78 str. Do angl. přel. L. Kropáčková. Fot. Hledání Sáma / Kuchařka / / Searching for a Sámi / Cookbook Petra Valentová. 249 Kč Petra Valentová's project, Searching for a Sámi / Cookbook explores the conventions and limitations of dating in the 21st century. But even if dating is a recognized social ... Hledání Sáma / Kuchařka Defi novat něčí ... Searching for a Sámi / Cookbook | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . 249 Kč Petra Valentová's project, Searching for a Sámi / Cookbook explores the conventions and limitations of dating in the 21st century. But even if dating is a recognized social ... Hledání Sáma / Kuchařka Defi novat něčí ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY