Mušle a jiné odposlechy

Mušle a jiné odposlechy - Květa Legátová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Květa Legátová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mušle a jiné odposlechy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mušle a jiné odposlechy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Květa Legátová. Číst Mušle a jiné odposlechy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mušle a jiné odposlechy je sbírkou drobných apokryfických příběhů Květy Legátové, jejichž hrdiny jsou třeba Hloupý Honza, Popelka, drak, ďábel Hadiboj, divoká Káča, či ježibaba. Všechny povídky spojuje přesvědčení, že věci bývají jiné, než by se zdálo na první pohled. Úsměvná knížka, která čtenáři připomene Čapkovy apokryfy, znovu představuje oblíbenou autorku jako mistra českého jazyka i dialogu a čtenáře potěší laskavým a nevšedním pohledem do lidské psychologie.


...ušle a jiné odposlechy Přidat komentář ... Musle a lastury skeble | Sleviste.cz ... . moore.allonsy. 26.06.2016. Většina povídek mi přišla naprosto průměrná, nadchlo mě jen skutečně malé množství z nich, jestli vůbec. ... Mušle a jiné odposlechy je sbírkou drobných apokryfických příběhů Květy Legátové, jejichž hrdiny jsou třeba Hloupý Honza, Popelka, drak, ďábel Hadiboj, divoká Káča, či ježibaba. Všechny povídky spojuje přesvědčení, že věci bývají jiné, než by se zdálo na první pohled. Úsměvná knížka, která čtenáři .. ... Kniha: Mušle a jiné odposlechy - Květa Legátová | Knihy.ABZ.cz ... . Úsměvná knížka, která čtenáři ... Mušle a jiné odposlechy je sbírkou drobných apokryfických příběhů Květy Legátové, jejichž hrdiny jsou třeba Hloupý Honza, Popelka, drak, ďábel Hadiboj, divoká Káča, či ježibaba. Mušle a jiné odposlechy je sbírkou drobných apokryfických příběh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY