Republika: Příběh československé ponorky

Republika: Příběh československé ponorky - Miroslav Melota | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Melota
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Republika: Příběh československé ponorky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Republika: Příběh československé ponorky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Melota. Číst Republika: Příběh československé ponorky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hlavní hrdina románové fikce se na Kubě v roce 1988 zcela náhodně dostanek informaci o potopení československé ponorky v červnu 1939 nedaleko pobřeží Haiti a objeví opasek československé armády, pozůstatek po jednom z trosečníků. V době své emigrace do USA začne pátrat po podrobnostech a po svém návratu do Československa (v roce 1989) ve svém snažení pokračuje. Postupně odhaluje fakta o činnosti československé rozvědky v předválečném Německu, objevuje dosud neznámá informace o Mnichovské dohodě a sleduje stopu jednoho z trosečníků z Německa až po Haiti. Zároveň odkrývá tajemství spojené s jedinou československou ponorkou „Republika“. Dějemneustále prolíná pestrý osud samotného hrdiny a jeho hledání životní partnerky.


...ň odkrývá tajemství spojené s jedinou československou ponorkou "Republika" ... Ať žije republika (1965) | ČSFD.cz ... . Dějem neustále prolíná pestrý osud samotného hrdiny a jeho hledání životní partnerky. (příběh československé ponorky) Republika: Příběh československé ponorky Miroslav Melota Nakladatel: MK Trade Plzeň 2007 Význam slova republika ve slovníku cizích slov včetně překladů do angličtiny, nemčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, ruštiny, latiny a polštiny. Slovník cizích slov ... Miroslav Melota, Republika : příběh českoslovens ... Československé legie - Francie 1918 a neuvěřitelná smrt ... ... . Slovník cizích slov ... Miroslav Melota, Republika : příběh československé ponorky, MK Trade, 2007; Rádi přijedeme a vykoupíme knihy, staré hračky, nábytek, techniku, starožitnosti, umění a další sběratelský materiál. Volejte kdykoliv 601118787. Melota Miroslav - Republika - Příběh československé ponorky , Po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY