Učebnice čínské konverzace + 2CD

Učebnice čínské konverzace + 2CD - David Uher, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
David Uher,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Učebnice čínské konverzace + 2CD.pdf


Chcete si knihu přečíst?Učebnice čínské konverzace + 2CD ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Uher,. Číst Učebnice čínské konverzace + 2CD Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dobrý den. Knihu jsem si koupil, abych v čínské restauraci (v Praze) mohl pozdravit, objednat si jídlo a prohodit pár frází. A tento úkol splnila dokonale. Funguje to i v čínské čtvrti v Londýně. Čínština se mi zalíbila a tak pokračuji dál. Pro další vydání, z mého laického pohledu, bych velmi doporučil dvě věci. Za prvé: slovíčka v pinyinu a český ekvivalent dát pod text přehledně vedle sebe. Věřím, že čínská slovíčka nebo později čínské znaky, se většina lidí učí vizuálně. Je lepší vidět vedle sebe /kànjian – uvidět/ než odkaz z textu a český překlad, jak je tomu v knize: /8 - uvidět/ výsledkově modifikované sloveso. Za druhé: Text namluvený na dvou CD je excelentní na učení výslovnosti. Bohužel, žádná mezera mezi jednotlivými větami téměř nedovolí si uvědomit co posloucháte. A už vůbec se to nedá zopakovat pro učení. Slova se totiž valí dál a není ani čas stlačit pauzu na přehrávači. Dva cizí jazyky používám v práci. A tak si snad mohu dovolit říct, že tohle je opravdu knížka na učení. Dávám 5 hvězdiček.


...ice čínské konverzace + 2CD Autor: Uher, David, Vykoukal, Jakub a Xuemin, Liu Nakladatel: Leda EAN: 9788073351090 ISBN: 978-80-7335-109- Popis: 1× kniha, 2× CD, brožovaná, 224 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2007 (1 ... Čínština - Učebnice.com ... . vydání) Učebnice je určena pro výuku na vysokých školách, vhodná je však i pro kursy čínštiny na úrovni začátečníků. Zboží ze stejné kategorie - Učebnice čínské konverzace + 2CD Deutsch mit Max A1/díl 2 - CD /2ks/ Učebnice čínské konverzace + 2CD. Celkové hodnocení ... Ojedinělá, zcela nová učebnice uvádí studenta začátečníka i mírně pokročilého do problematiky konverzační praxe čínského mluveného jazyka. Na základě jednoduchých dial ... Učebnice čínské konverzace + 2CD - Ostatní jazyky | Pipkin.cz ... . Celkové hodnocení ... Ojedinělá, zcela nová učebnice uvádí studenta začátečníka i mírně pokročilého do problematiky konverzační praxe čínského mluveného jazyka. Na základě jednoduchých dial...SOUVISEJÍCÍ KNIHY