V Nizozemsku už nechci žít: Antologie moderní nizozemské poezie

V Nizozemsku už nechci žít: Antologie moderní nizozemské poezie - Veronika Havlíková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Veronika Havlíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V Nizozemsku už nechci žít: Antologie moderní nizozemské poezie.pdf


Chcete si knihu přečíst?V Nizozemsku už nechci žít: Antologie moderní nizozemské poezie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Havlíková. Číst V Nizozemsku už nechci žít: Antologie moderní nizozemské poezie Online je nyní tak snadné!

POPIS


První výbor nizozemské poezie v českém překladu představuje vývoj moderního básnictví od roku 1880 do roku 2000. Až na ojedinělé publikace samostatných básní u nás poezie z Nizozemska dosud publikována nebyla. Čtenář má tak jedinečnou možnost seznámit se s velkými básníky této malé země a poznat svéráznou cestu, jíž se poněkud mimo evropský proud ubírali. Tato mozaika odvážných, citlivých i humorných veršů, sestavená s důrazem na současné autory, osloví svou barvitostí, s níž se skládá v obraz moderního Nizozemska. Antologii doplňuje v doslovu přehledná historie nizozemské literatury od konce 19. století do dneška.


...msku už nechci žít: Antologie moderní nizozemské poezie ... Poslední články - iLiteratura.cz ... . Veronika Havlíková Nakladatel: Mladá fronta 2007 1 recenze ... Veronika Havlíková básnickou tvorbu Remca Camperta v poměrně rozsáhlé antologii moderní nizozemské poezie nazvané V Nizozemsku už nechci žít, kterou před časem vydalo nakladatelství Mladá ... Rozsáhlá antologie nizozemské poezie mapuje vývoj tohoto literárního žánru v této evropské zemi zhruba od roku 1880 až do roku 2000. HAVLÍKOVÁ, Veronika : V Nizozemsku už nechci žít Při ... V Nizozemsku už nechci žít - Havlíková Veronika ... ... . HAVLÍKOVÁ, Veronika : V Nizozemsku už nechci žít Přihlaste se Kniha: V Nizozemsku už nechci žít - Veronika Havlíková ... Antologii doplňuje v doslovu přehledná historie nizozemské literatury od konce 19. století do dneška. (antologie moderní nizozemské poezie) Související tituly dle názvu: Žít a nechat žít Groen Hendrik Cena: 254 Kč Žít a nechat žít V Nizozemsku už nechci žít - Havlíková Veroni...SOUVISEJÍCÍ KNIHY