Anděl na okně

Anděl na okně - Sylva Fischerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sylva Fischerová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Anděl na okně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Anděl na okně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sylva Fischerová. Číst Anděl na okně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sbírka Sylvy Fischerové představuje další posun autorčiny poetiky: směrem k jednoduchosti výrazu a přesnosti pojmenování, aniž by ovšem básnířka rezignovala na hloubku svého tázání. Otřes jistot, zkoumání toho, co vydrží, hledání vlastního já v ustavičném a dramatickém dialogu se sebou, s druhými, s Bohem — a to s odvahou a upřímností, ze kterých až mrazí, kdyby nebyly okamžitě zjemněny nadsázkou, vtipem a ironií. Čtivá kniha, která udrží čtenářovu pozornost po celou dobu — a nepochybně jeden z vrcholů současné české poezie.


...m na jaký popud vznikají. Autorka je vzdělaná žena a měla by být spokojena ve svém vnitřním bohatství ... Anděl - Z mojí kuchyně - Z mojí "kuchyně" ... . Přitom se utápí v tématech a pocitech, které sama v prologu musí obhajovat. A na podporu jejího umu vystupuje v doslovu i literární teoretik. Poezií se dá nazývat všechno, co něžně hladí papír. YouTube Premium. Get YouTube without the ads. Rating is available when the video has been rented. This feature is not available right now. Please try again later. Published on Apr 18, 2011 ... Přehrát Andě ... Anděl na okně - Sylva Fischerová | Databáze knih ... . This feature is not available right now. Please try again later. Published on Apr 18, 2011 ... Přehrát Anděl na horách. Otevřít přehrávač v novém okně Přeskočit reklamu. za 24 sekund. x zavřít. x zavřít. Úložiště přetíženo, maximální počet free uživatelů je momentálně vyčerpán. Zkuste to, prosím, později... Anděl na okně a démoni v předsíni. Na liter...SOUVISEJÍCÍ KNIHY