Balíček: Jazykový trénink Aj+Obchodní korespondence a komunikace Angličtiny

Balíček: Jazykový trénink Aj+Obchodní korespondence a komunikace Angličtiny - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Balíček: Jazykový trénink Aj+Obchodní korespondence a komunikace Angličtiny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Balíček: Jazykový trénink Aj+Obchodní korespondence a komunikace Angličtiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Balíček: Jazykový trénink Aj+Obchodní korespondence a komunikace Angličtiny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Akční balíček za skvělou cenu.Obchodní korespondence a komunikace - Angličtina:Praktická příručka pro kanceláře nejrůznějších úřadů a institucí, ekonomické, manažerské i jiné odborné školy, obchodníky a podnikatele. 24 tematických kapitol s četnými příklady, jak formulovat obchodní dopis, fax a e-mail, jak písemně nebo telefonicky vyřídit nejrůznější žádosti, objednávky či zajistit rezervace, jak správně koncipovat životopis apod. Množství výrazů a živých frází ze současného jazyka, které se naučíte v připojených cvičeních používat, posílí vaši profesionalitu a jistotu v často komplikovaných jednáních s obchodními partnery.audio+ Jazykový trénink ANGLIČTINA: Je určen studentům se základní znalostí angličtiny, volně navazuje na titul audio Slovní zásoba. Zajímavé dialogy rodilých mluvčích na 2 CD učí porozumět mluvenému slovu, cvičení pomohou používat užitečné cizojazyčné fráze, zlepšit výslovnost, rozšířit slovní zásobu a upevnit si znalosti gramatiky. Doslovný záznam rozhovorů a cvičení se nachází v textové příloze, která navíc obsahuje originální cvičení k ověření naučených dovedností. Na CD je rovněž možné porovnat anglickou a americkou výslovnost.


...ek: Jazykový trénink Aj+Obchodní korespondence a komunikace Angličtiny Nakladatel: Klett EAN: ISBN: 80-86906-23-X Popis: 2× kniha, 2× CD, brožovaná, 190 stran, česky Rozměry: 16 × 23 cm Rok vydání: 2007 (1 ... Zažijte zcela jiný kurz angličtiny. Naučte se angličtinu ... ... . vydání) Všechny informace o produktu Obchodní korespondence a komunikace - angličtina - Baker Catherine E., Andrina Rout, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Obchodní korespondence a komunikace - angličtina - Baker Catherine E., Andrina Rout. Akční balíček za skvělou cenu obsahuje titul Obchodní korespondence a komunikace - Angličtina + audio+ Jazykový trénink ANGLIČTINA. Balíček: Jazykový trénink Aj+Obchodní korespondence a k ... Obchodní korespondence a komunikace - angličtina - Baker ... ... ., Andrina Rout. Akční balíček za skvělou cenu obsahuje titul Obchodní korespondence a komunikace - Angličtina + audio+ Jazykový trénink ANGLIČTINA. Balíček: Jazykový trénink Aj+Obchodní korespondence a komunikace Angličtiny Procvičte si obchodní a profesní angličtinu pomocí našich učebnic. Knihkupectví dobre-knihy.cz Vám doporuču...SOUVISEJÍCÍ KNIHY