Teplé škvarky

Teplé škvarky - Marian Palla | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marian Palla
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Teplé škvarky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Teplé škvarky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marian Palla. Číst Teplé škvarky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zmizel záznam, pokazil se počítač. Ale nezoufám, protože si nepamatuju mnohem delší časové úseky, například roky, o kterých nevím, že bych vůbec existoval. Jak vypadá všední den či víkend brněnského performera, hudebníka, výtvarníka a recesisty Mariana Pally? To odhalí deníkové záznamy, jež si autor pořizoval s udivující pravidelností během celého jednoho roku a jež z počítače nezmizely. Pallův naivistický až inzitní jazyk provází jeho minimalistické ilustrace.


...é škvarky je tímto deníkem inspirován a představuje filmového Mariana v šesti obrazech ... Recept škvarky ... . Marianovi se každý den stane něco absurdního. I poklidná sobota strávená v kuchyni u ... První nezávislý film z Brna o Brně a nejen pro Brňáky. TEPLÉ ŠKVARKY S CIBULÍ PO UHERSKU. Suroviny: syrové sádlo; plochá petržel; cibule, česnek; mletá pálivá paprika; čerstvá červená paprika; sůl; mléko; V kastrolu podlijeme sádlo nakrájené na kostky mlékem a 20 minut škvaříme. Odlijeme sádlo. Škvarky se lépe vypečou dokřupava a zlatova. Když škvarečky vystupuj ... Teplé škvarky - Marian Palla | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Odlijeme sádlo. Škvarky se lépe vypečou dokřupava a zlatova. Když škvarečky vystupují k hladině a sádlo již nepění, stáhněte kastrol z ohně, přeceďte a sádlo nalijte do čistých a suchých sklenic či porcelánové nebo kameninové nádoby. 3 Škvarky promíchejte se solí a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY