Historie moderní války: Jak se změnil pojem války od 19. století.

Historie moderní války: Jak se změnil pojem války od 19. století. - Charles Townshend | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Charles Townshend
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Historie moderní války: Jak se změnil pojem války od 19. století..pdf


Chcete si knihu přečíst?Historie moderní války: Jak se změnil pojem války od 19. století. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charles Townshend. Číst Historie moderní války: Jak se změnil pojem války od 19. století. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Komplexní proces ekonomické, společenské a politické modernizace vyústil v 19. století ve fenomén „národa ve zbrani“ a nakonec, ve dvacátém století, ve fenomén „totální války“. Moderní válka nevznikla jen jako důsledek rozvoje vojenské techniky či vojenské technologie. Začala zahrnovat všechny aspekty života. Tradiční vojenská historie, zabývající se především strategií a taktikou, se rozvinula do širšího a hlubšího studia vztahů mezi válkou a společností. Spoluautoři této knihy si vytkli za cíl shromáždit širokou škálu interpretací, aby objasnili tuto komplexní souvztažnost, a předkládají jak historické vylíčení vývoje války, tak tematické analýzy jejích klíčových prvků.


...změnil pojem války od 19. století.Komplexní proces ekonomické, společenské a politické modernizace vyústil v 19 ... Leonid Křížek | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . století ve fenomén „národa ve zbrani" a nakonec, ve dvacátém století, ve fenomén... Jak se změnil pojem války od 19. století. Komplexní proces ekonomické, společenské a politické modernizace vyústil v 19. století ve fenomén „národa ve zbrani" a nakonec, ve dvacátém století, ve fenomén „totální války". Moderní válka nevznikla jen jako důsledek rozvoje vojenské techniky či vojenské technologie. Historie moderní v ... Historie moderní války - bazar | Databáze knih ... . Moderní válka nevznikla jen jako důsledek rozvoje vojenské techniky či vojenské technologie. Historie moderní války - Townshend Charles - Jak se změnil pojem války od 19. století. Komplexní proces ekonomické, společenské a politické modernizace vyústil v 19. století ve fenomén „národa ve zbrani" a nakonec, ve dvacátém století, ve fenomén „to Historie moderní války Jak se změnil pojem války od 19. století. - Townshend, Charle...SOUVISEJÍCÍ KNIHY