Hloubka

Hloubka - Eduard Fiker | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Eduard Fiker
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hloubka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hloubka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eduard Fiker. Číst Hloubka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nedávno objevený *rukopis románu Eduarda Fikera Hloubka* nyní vychází poprvé od svého dokončení v roce 1947. Fiker se tak po šedesáti letech vrací, aby se pokusil dostat na špici české beletrie, kam vždycky svými bestsellery patřil (Série C-L, Zinková cesta, Kilometr 19).Na půdorysu zdánlivě banálního detektivního příběhu o pokusu vytvořit lepší svět pomocí odvaru z tajemné rostliny, autor barvitě líčí náladu ve společnosti v Československé republice v době mezi koncem 2. světové války a únorovým pučem. Přestože se jedná o dílo hlubšího významu, než běžné Fikerovi detektivní příběhy, autor nezapře svou profesionalitu, smysl pro dramatičnost a humor.


...rie sleduje Nektonovy, rodinu odvážných podmořských průzkumníků, kteří žijí na palubě nejmodernější ponorky Aronnax a zkoumají nezmapované oblasti oce ... Kvádr: objem a povrch — online výpočet, vzorec ... ... Hloubka označuje obvykle vertikální vzdálenost dvou bodů.Hloubka označuje vzdálenost pod určitou úrovní (dolů).Vzdálenost nad danou úrovní (vzhůru) bývá označována jako výška. Fyzikální veličina, která slouží k určení hloubky, se označuje jako délka.. Slovo hloubka užito v termínech z fotografické optiky hloubka ostrosti a z počítačové grafiky barevná ... Osobní vozy, SUV a menší dodávky. Hloubka hlavn ... Jak na stavbu plotu - výkop děr a betonování sloupků - YouTube ... .. Slovo hloubka užito v termínech z fotografické optiky hloubka ostrosti a z počítačové grafiky barevná ... Osobní vozy, SUV a menší dodávky. Hloubka hlavních dezénových drážek u letních pneumatik pro osobní vozy nesmí být nižší než 1,6 mm.. Pro klasick...SOUVISEJÍCÍ KNIHY