Encyklopedie dějin starověku

Encyklopedie dějin starověku - Petr Charvát, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Charvát,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Encyklopedie dějin starověku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Encyklopedie dějin starověku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Charvát,. Číst Encyklopedie dějin starověku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tři přední odborníci - Řím (doc. V. Marek), Řecko (prof. P. Oliva) a Mezopotámie, Přední východ, Egypt a výběrově i okolní svět (doc. P. Charvát) - sestavili abecedně řazený slovník, který zahrnuje všechny podstatné historické události včetně výkladu příslušných pojmů. Do slovníku nejsou jako samostatná hesla zařazeny osobnosti (pouze jako rejstříková hesla se základními daty). Text je faktograficky nabitý, ale výklad zůstává srozumitelný i laickému čtenáři.


... informace o produktu Kniha Encyklopedie dějin starověku Václav Marek a kol ... Encyklopedie dějin starověku: Petr Charvát, Václav Marek ... ... ., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Encyklopedie dějin starověku Václav Marek a kol.. Encyklopedie dějin starověku. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrov ... Encyklopedie dějin starověku - Petr Charvát, Václav Marek ... ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Encyklopedie dějin starověku 490,-386,-Skladem 2 ks. Koupit. Encyklopedie dějin starověku Tři přední odborníci - Řím (doc. V. Marek), Řecko (prof. P. Oliva) a Mezopotámie, Přední východ, Egypt, Indie, Čína a výběrově i okolní svět (doc. P. Charvát) - sestavili abeced...SOUVISEJÍCÍ KNIHY