Lu-Tzeho Ročenka Osvícení 2008

Lu-Tzeho Ročenka Osvícení 2008 - Stephen Briggs, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stephen Briggs,
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lu-Tzeho Ročenka Osvícení 2008.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lu-Tzeho Ročenka Osvícení 2008 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen Briggs,. Číst Lu-Tzeho Ročenka Osvícení 2008 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zeměplošský diář, který vychází poprvé v češtině, je zaměřen na mnicha Lu Tzeho a jeho Velkou učitelku, jíž se proti své vůli stala paní Kosmopilíková, prostá žena z Ankh-Morporku. Na úvodních stranách se dozvíte zajímavosti nejen ze života Lu Tzeho, ale i ze Zahrady Pěti překvapení kláštera Oi-Dong, a nahlédnete pod kápě mnichů jiných klášterů. Životní moudrosti paní Kosmopilíkové se pak jako červená nit táhnou celým diářem. To vše je doplněno skvělými ilustracemi Paula Kidbyho.


...Ročenka Osvícení 2008 Terry Pratchett, Stephen Briggs ... Barva kouzel - Wikipedie ... . Lu-Tzeho Ročenka Osvícení 2008. Terry Pratchett, Stephen Briggs. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.8 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Zeměplošský diář, který vychází poprvé v češtině, je zaměřen na mnicha Lu ... Kniha: Lu-Tzeho Ročenka Osvícení 2008 Autor: Terry Pratchett ; Stephen Briggs Zeměplošský diář, který vychází poprvé v češtině, je zaměřen na mnicha Lu Tzeho a jeho Velkou učitelku, jíž se proti své vůli stala paní Kosmopilíková, prostá žena z ... Lu-Tzeho Ročenka Osvícení 2008 Autor Terry Pratch ... Lu-Tzeho Ročenka Osvícení 2008 - Stephen Briggs, Terry ... ... ... Lu-Tzeho Ročenka Osvícení 2008 Autor Terry Pratchett, Stephen Briggs. Zeměplošský di...SOUVISEJÍCÍ KNIHY