Námořnictvo USA za druhé světové války

Námořnictvo USA za druhé světové války - Mark Henry | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Mark Henry
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Námořnictvo USA za druhé světové války.pdf


Chcete si knihu přečíst?Námořnictvo USA za druhé světové války ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark Henry. Číst Námořnictvo USA za druhé světové války Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vylíčení vzestupu Námořnictva USA v nejsilnější námořnictvo na světě, k němuž došlo pod tlakem agrese Japonska v Tichomoří během pár let, od přepadení Pearlu Harboru v roce 1941 do jara 1945. Představeny jsou textově i obrazově všechny důležité námořní akce Američanů, druhy používaných lodí a letadel, jejich technické vybavení, organizace námořnictva od nejvyšších funkcí až po ty nejnižší, popsán je život na palubě v mírovém stavu a po napadení nepřátelskými plavidly či letouny, zastoupeni jsou nejvýznamnější velitelé, způsob obrany proti ponorkám, detailně jsou popsány uniformy důstojníků a mužstva.


...větová válka byl globální vojenský konflikt v letech 1939-1945, jehož se zúčastnila většina států světa ... Bitva u Gallipoli: Churchillovo fiasko za 1. světové války ... ... .Tento konflikt se stal s více než 62 miliony obětí na životech dosud největším a nejvíce zničujícím válečným střetnutím v dějinách lidstva. Válka v Evropě začala 1. září 1939, když nacistické Německo přepadlo Polsko. Z amerického námořnictva se za druhé světové války stalo nejsilnější námořnictvo světa a tím začala globální éra jeho působení. Globální námořnictvo (1945-) Po skončení druhé světové války prošlo námořnictvo zeštíhlením a mnoho ... Uniformy za druhe svetove valky | Sleviste.cz ... . Globální námořnictvo (1945-) Po skončení druhé světové války prošlo námořnictvo zeštíhlením a mnoho jeho starších lodí bylo vyřazeno. Na straně druhé střední tanky (kolem 30 tun) s kanóny ráže 75 - 85 mm, které bylo možno vyrábět masově za nižších nákladů. Ve druhé světové válce nakonec zvítězila koncepce vyššího počtu středních tanků, kdy převaha lehčích T-34 na východní fr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY