Lexikon sportovního tréninku

Lexikon sportovního tréninku - Jiří Dovalil | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Dovalil
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lexikon sportovního tréninku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lexikon sportovního tréninku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Dovalil. Číst Lexikon sportovního tréninku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lexikon přináší aktuální výklad celkem 211 frekventovaných pojmů tréninku, včetně termínů z oborů souvisejících s danou tematikou (fyziologie, psychologie, pedagogiky, biomechaniky, didaktiky, biochemie, antropomotoriky apod.). Pojmy jsou objasňovány především z pohledupraktických potřeb. Soubor hesel postihuje podstatné problémy tréninku s cílem přispět k odborné komunikaci ve sportu a příbuzných oborech. Abecední uspořádání umožňuje rychle potřebné informace vyhledat. Lexikon je primárně koncipován jako výuková opora pro vysokoškolské studenty tělovýchovných oborů (na FTVS), najde uplatnění také při vzdělávání trenérů, metodiků apod. Může být využit jako výchozí zdroj pro seznámení s otázkami sportovního tréninku i jako repetitorium, k němuž se lze obracet a pohotově vracet také při studiu odborné literatury.


... je primárně koncipován jako výuková opora pro vysokoškolské studenty tělovýchovných oborů (na FTVS), najde uplatnění také při vzdělávání trenérů, metodiků apod ... Sportovni trenink | Sleviste.cz ... . Může být využit jako výchozí zdroj pro seznámení s otázkami sportovního tréninku i jako repetitorium, k němuž se lze obracet a pohotově ... Kupte knihu Lexikon sportovního tréninku (Jiří Dovalil) s 25 % slevou za 221 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Lexikon je primárně koncipován ja ... Lexikon sportovního tréninku od 221 Kč - Heureka.cz ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Lexikon je primárně koncipován jako výuková opora pro vysokoškolské studenty tělovýchovných oborů (na FTVS), najde uplatnění také při vzdělávání trenérů, meto...SOUVISEJÍCÍ KNIHY