Okolí Prahy - západ: Kam na víkend

Okolí Prahy - západ: Kam na víkend - Michal Plch, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Plch,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Okolí Prahy - západ: Kam na víkend.pdf


Chcete si knihu přečíst?Okolí Prahy - západ: Kam na víkend ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Plch,. Číst Okolí Prahy - západ: Kam na víkend Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tituly z edice Kam na víkend navazují na úspěšnou řadu Kam v České republice. Jejich prostřednictvím chceme čtenářům nabídnout vždy deset tipů na víkend v dané oblasti. Každý víkend obsahuje návrh na strávení příjemného dne tak, aby jednotlivé destinace byly snadno dosažitelné. Pokud jste se rozhodli pro prodloužený víkend, najdete v knize i nabídku na prožití třetího dne. Díky přehledným ikonkám se dozvíte, je-li vybraná pamětihodnost, muzeum, přírodní zajímavost atp. dostupná ve všech ročních obdobích, vhodná pro děti a také jak je návštěva náročná finančně. Pro ty, které nezaujme některá z aktivit uvedených v hlavní části textu, jsou vybrány alternativní tipy ve stejné lokalitě. V knize nechybí barevné fotografie a mapy.


...a okolí se pořád něco děje! Hledáte kulturní akce na víkend na 23 ... Akce na tento víkend | kdykde.cz ... . a 24. 5. 2020 a zajímavé výlety a novinky? Akce a inspiraci výlety do Prahy i ven z Prahy a ze středních Čech najdete na Kudy z nudy snadno v horním menu "Kalendář akcí". Okolí Prahy západ. Po stopách zlatých dolů Po stopách slavných zlatých dolů může cesta začít na Masarykově náměstí v Jílovém u Prahy. Tady, v historické budově čp. 16, sídlí Regionální muzeum se spe ... Tipy na výlet v Česku - Střední Čechy - Okolí Prahy západ ... ... . Tady, v historické budově čp. 16, sídlí Regionální muzeum se specializací na zlato v České republice. Pro veřejnost je zde připravena expozice Zlato v Čechách, která seznamuje... Až budete příště přemýšlet, kam na výlet v okolí Prahy, vyražte směrem na východ do obce Kamenice. Najdete tu barokní jednopatrový zámek a projděte se v zámeckém parku. Příspěvek sdílený Marcus (@marcus.paghi) , Srp 4, 2016 v 11:00 PDT Tipy na výlety - Okolí P...SOUVISEJÍCÍ KNIHY