UML srozumitelně

UML srozumitelně - Hana Kanisová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Kanisová,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
UML srozumitelně.pdf


Chcete si knihu přečíst?UML srozumitelně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Kanisová,. Číst UML srozumitelně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Obliba jazyka UML, který je používán jako jeden ze základních nástrojů při analýze, návrhu a modelování aplikací, stále roste. Srozumitelná publikace napsaná zkušenou autorskou dvojicí vás postupně seznámí se všemi oblastmi používání tohoto mocného jazyka i se souvisejícími technikami používanými při vývoji softwaru. Použití popisovaných technik je vždy názorně ilustrováno na konkrétním příkladu v nástroji CASE.


...jazyka UML, který je používán jako jeden ze základních nástrojů při analýze, návrhu a modelování aplikací, stále roste ... Recenze: UML srozumitelně - AbcLinuxu.cz ... . Srozumitelná publikace napsaná zkušenou autorskou dvojicí vás postupně seznámí se všemi oblastmi používání tohoto mocného jazyka i se souvisejícími technikami používanými při vývoji softwaru. The Unified Modeling Language (UML) is a general-purpose, developmental, modeling language in the field of software engineering that is intended to provide a standard way to visualize the design of a system.. The creation of UML was originally motivated by the desire to standardize the disparate notational systems and approaches to softw ... UML srozumitelně - Hana Kanisová, Miroslav Müller | KOSMAS ... ... .. The creation of UML was originally motivated by the desire to standardize the disparate notational systems and approaches to software design. About UML. $179M+ Financial Aid Awarded Annually 17:1. Student to Faculty Ratio 175+ Degree Programs 16. Division 1 Athletic Teams Latest News. View More . New Mass....SOUVISEJÍCÍ KNIHY