Jak se domluvit s jinými

Jak se domluvit s jinými - Jan Bouzek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Bouzek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se domluvit s jinými.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se domluvit s jinými ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Bouzek. Číst Jak se domluvit s jinými Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha se snaží ukázat, jak je možné se domluvit i s lidmi velmi rozdílného původu, kteří pocházejí z nejrůznějších kulturních zázemí, a preferují tudíž odlišné způsoby myšlení. Vzájemná domluva je možná kdekoli na světě, dáme-li si ovšem pozor i na své vlastní jednání a chování. Interkulturní komunikace je bezpochyby lepší alternativou než válka civilizací, kterou hrozí někteří současní autoři. Vstupujeme-li do komunikačních procesů, pak to na jedné straně vyžaduje jak upřímnost a důvěru, tak i schopnost naslouchat a získávat poučení od jiných. Na straně druhé je samozřejmým předpokladem to, že vždy zůstaneme sami sebou a nebudeme se dopouštět směšných pokusů být někým jiným než tím, kým sami jsme.


...unikovat s mrtvými. Chtěli byste mluvit s někým, kdo již zemřel nebo si něco zjistit o svých předcích? Nebo se chcete zbavit ducha, který straší ve vašem domě? Lidé rozmlouvají s mrtvými již po tisíce let pomocí různých metod ... Jak se domluvit s jinými - Jan Bouzek | Elektronická kniha ... ... . Čtěte ... Jak se domluvit s mimozemšťany. A proč to možná nedělat. ... „Bylo už přesně známo, jakým způsobem se má zachovat civilizace, která si přeje spojit se s jinými. Úvod tvoří vyslání volacích znaků v širokém pásmu, rytmických, ukazujících nejprve, že jsou umělé, a pak vlnové délky - kde, v jakých kilo- či ... Kniha se snaží ukázat, jak je možné se domluvit i s lidmi velmi rozdílné ... Jak se domluvit s jinými | O2 Knihovna ... . Úvod tvoří vyslání volacích znaků v širokém pásmu, rytmických, ukazujících nejprve, že jsou umělé, a pak vlnové délky - kde, v jakých kilo- či ... Kniha se snaží ukázat, jak je možné se domluvit i s lidmi velmi rozdílného původu, kteří pocházejí z nejrůznějších kulturních zázemí, a preferují tudí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY