Starověký Egypt: Umění, dějiny a civilizace

Starověký Egypt: Umění, dějiny a civilizace - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Starověký Egypt: Umění, dějiny a civilizace.pdf


Chcete si knihu přečíst?Starověký Egypt: Umění, dějiny a civilizace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Starověký Egypt: Umění, dějiny a civilizace Online je nyní tak snadné!

POPIS


Civilizace starověkého Egypta, jedinečná mezi středomořskými kulturami, se rozvíjela po více než tři tisíce let a vždy si dokázala udržet svébytnost. Díky nádherným monumentálním stavbám, které do Egypta stále lákají turisty z celého světa, a archeologickým objevům, můžeme nahlédnout do fascinujícího světa této starověké civilizace. Tato bohatě barevně ilustrovaná kniha vás vezme na fascinující cestu do země na Nilu.


...ěký Egypt byl jednou z významných a současně nejstarších starověkých civilizací ve Středomoří a na Předním východě ... PDF I N V E S T I C E D O R O Z V O J E Vzdělávání Starověký Egypt ... .Jejím centrem byla oblast severo východní Afriky na území dnešního Egypta, kde se soustředila podél dolního toku řeky Nilu až k prvnímu kataraktu tvořícímu přirozenou jižní hranici. Specifické podmínky nilského údolí a pravidelných ... Starověký Egypt Nakladatel: Sun EAN: 9788073711450 ISBN: 978-80-7371-145- Originál: Antico Egitto Překlad: Schwarzová, Karolína Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 23 × 26,5 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Kniha: Starověký Egypt Umění Dějiny a Civilizace Autor: Valeria Cortese ; Maria C. Guidotti Civilizace starověkéh ... 2232 Best egypt images | Starověký egypt, Civilizace, Egypt ... . vydání) Kniha: Starověký Egypt Umění Dějiny a Civilizace Autor: Valeria Cortese ; Maria C. Guidotti Civilizace starověkého Egypta, jedinečná meze středomořskými kulturam...SOUVISEJÍCÍ KNIHY