Dvanáct bran na cestě k osobnímu růstu

Dvanáct bran na cestě k osobnímu růstu - Dan Millman | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dan Millman
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dvanáct bran na cestě k osobnímu růstu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dvanáct bran na cestě k osobnímu růstu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan Millman. Číst Dvanáct bran na cestě k osobnímu růstu Online je nyní tak snadné!





POPIS


Cesta osobního růstu vede vzhůru, je výzvou k lidskému počínání a míří k vrcholkům našich možností. Cestou je třeba projít dvanácti branami- za každou z nich je něco, co nás obohatí. Náš osobní růst se odehrává na půdě běžného, všedného života. Vydejme se na cestu- nastal ten pravý čas. Je dobré mít cíl své cesty, ale je to sama cesta, která ovlivňuje cíl. Nido není na tomto světě sám se svými problémy. Podporu dostáváme odevšad, a někdy nestačíme ani děkovat. Ve vašem nitru dříme nespoutaná síla ovládající vaši vůli, duši i srdce.


...ct bran na cestě k osobnímu růstu PRVNÍ BRÁNA: Objevte svou hodnotu Nezáleží na tom, jak jste inteligentní, přitažliví či talentovaní - protože vzhledem k pochybnostem o tom, zda za něco stojíte, máte sklony mařit vlastní snahy a podkopáváte své vztahy s okolím ... 12 bran na cestě k osobnímu růstu - svdtrading.cz ... . Život je plný příslibů a příležitostí - otevřte se mu a užívejte jich, naučte se ... Dvanáct bran na cestě k osobnímu růstu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihláš ... Dvanáct bran na cestě k osobnímu růstu - Dan Millman ... ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Podstatou knihy amerického spirituálního učitele Dana Millmana je sdělení, že vývoj člověka, jeho osobní a duchovní růst zahrnuje ...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY