Magie peněz

Magie peněz - Jozef Karika | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jozef Karika
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Magie peněz.pdf


Chcete si knihu přečíst?Magie peněz ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jozef Karika. Číst Magie peněz Online je nyní tak snadné!

POPIS


Magii peněz a majetku se začala věnovat přiměřená pozornost až v relativně nedávné době, a to především v pracích zahraničních autorů. To ale neznamená, že jde výhradně o novodobý výtvor nebo „komerční výmysl“, jak občas říkají její nedostatečně informovaní kritikové. Kořeny magie majetku sahají velmi hluboko, až k samotnému úsvitu lidské civilizace. Ve skutečnosti je magie majetku jednou z nejstarších a nejpůvodnějších forem magie. Magie jako umění manipulace s pravděpodobností vám může prokázat neocenitelné služby i dnes.


... kouzlo k přitáhnutí peněz, kterým chcete získat peníze, je jen jedním impulzem, aby si peníze našly cestu k vám ... Magie peněz | knihy se slevou až 70% ... . Rituál vám pomůže přitáhnout peníze. Přivodí těm správným lidem dobrou atmosféru, aby tato událost mohla nastoupit. Ale musíte být opatrní, abyste uviděli ty správné příležitosti a využili ... Magie peněz, magie úspěchu - bílá magie. Pracovní lampa. Tato lampa podporuje obchody a pomáhá najít práci. Je jednou ze dvou forem pracovních lamp. Jak na to? Člověk ji z ... Magie peněz | Esoterika.cz | Magazín alternativních směrů ... . Tato lampa podporuje obchody a pomáhá najít práci. Je jednou ze dvou forem pracovních lamp. Jak na to? Člověk ji zhotoví tak, že rozpůlí kokosový ořech, a nechá dužinu. Jako podstavec budou sloužit tři kameny. Prostřednictvím magie peněz a magie úspěchu můžou vašim obchodům narůst nová křídla. Skutečný úspěch je permanentní život ve spokojenosti, rovnováze a lásce. Velice často závisí úspěch nebo neúspěch na „náhodných" setkán...SOUVISEJÍCÍ KNIHY