Tisíc jizev: 11 cest za dobrodružstvím

Tisíc jizev: 11 cest za dobrodružstvím - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tisíc jizev: 11 cest za dobrodružstvím.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tisíc jizev: 11 cest za dobrodružstvím ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Tisíc jizev: 11 cest za dobrodružstvím Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nechte se vtáhnout do dobrodružstí a napětí na cestách do vzdáleného Mongolska, k břehům Amazonky, k starobylým ruinám mocného Kartága, po pastvinách Rumunska, na ostrov pirátů v Karibiku, do irského posvátného háje, za tajemstvím Vikingů, k Viktoriinu jezeru, do podmořského království žraloků, po ledových pláních neznámé země nebo se vydejte po stopách Mentawajce v pražské zoologické zahradě. Neotřelé příběhy s notnou dávkou strachu, ale i humoru pobaví čtenáře každého věku.


... Tisíc jizev - 11 cest za dobrodružstvím Autor: jedenáct různých autorů Nakladatelství: Albatros Počet stran: 159 Mé hodnocení: 3/5 Oficiální anotace na obalu knihy V ruce právě držíte spolehlivého společníka, který vás protáhne nudnými dny, protože tahle kniha je dobrodružstvím přímo nadupaná ... Kniha Sovětský svaz a sametová kontrarevoluce - Trh knih ... ... . 500 Nocí s Andělem: Ohlédnutí za fantastickým hudebním mejdanem. Pavel Anděl kniha online Tisíc jizev 11 cest za dobrodružstvím. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Tisíc jizev - 11 cest za dob ... Tisíc jizev: 11 cest za dobrodružstvím - KOSMAS.cz ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Tisíc jizev - 11 cest za dobrodružstvím. vydáno 1. února v 7:30. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY