Konejšivé signály: Na jedné vlně s vaším psem

Konejšivé signály: Na jedné vlně s vaším psem - Turid Rugaas | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Turid Rugaas
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Konejšivé signály: Na jedné vlně s vaším psem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Konejšivé signály: Na jedné vlně s vaším psem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Turid Rugaas. Číst Konejšivé signály: Na jedné vlně s vaším psem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Turid Rugaas, norská cvičitelka psů, popsala jev, který nazvala konejšivými signály. Jedná se o řeč těla, s jejíž pomocí psi komunikují a předcházejí konfliktům a agresivním reakcím. Turid Rugaas se začala tímto jevem zabývat podrobněji a zmapovala jeho možné využití při výchově psa a cvičitelské praxi. Výsledky její práce, prezentované na četných přednáškách a kurzech, se dočkaly značného ohlasu a vzbudily zájem kynologů na celém světě. Kniha shrnuje veškeré její poznatky o konejšivých signálech a naučí čtenáře, jak lépe porozumět psům a jak tyto signály používat při komunikaci s nimi.


... na vodítku 2012; Konejšivé signály - Na jedné vlně s vaším psem 2007; Štěkání - Zvuk psí řeči 2010; Podobné knihy ... Turid Rugaas - Wikipedie ... . Lidé a psi: Střet kultur 2011; Kniha Konejšivé signály - Na jedné vlně s vaším psem je v Všechny informace o produktu Kniha Konejšivé signály - Na jedné vlně s vaším psem - Rugaas Turid, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Konejšivé signály - Na jedné vlně s vaším psem - Rugaas Turid. Podtitul: Na jedné vlně s vaším psem Tzv. konejšivé signály jako součást komunikačního systému psů. Jejich konkrét ... Konejšivé signály u psů: Pochopte svého psa - Psí úsměv ... . Podtitul: Na jedné vlně s vaším psem Tzv. konejšivé signály jako součást komunikačního systému psů. Jejich konkrétní podoba a zejména účel - minimalizovat strach, stres, zlost a podobné negativní projevy a emoce, které ... Konejšivé signály aneb na jedné vlně s vaším psem. Konejšivé signály aneb na jedné vlně s vaším p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY