Kosmická událost: Filosofická pohádka pro dospělé

Kosmická událost: Filosofická pohádka pro dospělé - Bohumil Nuska | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bohumil Nuska
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kosmická událost: Filosofická pohádka pro dospělé.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kosmická událost: Filosofická pohádka pro dospělé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohumil Nuska. Číst Kosmická událost: Filosofická pohádka pro dospělé Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha s podtitulem Filosofická pohádka pro dospělé přináší zamyšlení nad všemožnými etickými problémy. Je doprovázena vlastními autorovými kresbami, jež s textem tvoří jeden celek, jehož cílem je zesilovat estetický účin i filosofický rozměr. Celkové ladění prózy-kreseb je humorné a v některých ohledech ironizující, neboť se dotýká různých slabostí a nedostatků v morálních profilech určitých typů lidí.


...stran: 137, Cena: 139 Kč, Rok vydání: 2008, Nakladatelství: Nakladatelství Bor, Kniha s podtitulem Filosofická pohádka pro dospělé přináší zamyšlení nad všemožnými etickými problémy ... Knihy - Heureka.cz ... . Je doprovázena vlastními autorovými kresbami, jež s textem tvoří jeden ... Filosofická pohádka pro dospělé Podtitul knihy nelže; text svou úsporností, hutností a zčásti i obsahem vzdáleně upomíná na Tao te ťing. V krátkých strofách Nuska glosuje jednotlivé fáze kosmogeneze, ovšem sui genesis, nikoli té z učebnic kosmologie. Kosmická událost. Celkové hodnocení ... Kniha s podtitulem Filosofická p ... Nakladatelství Bor | Knihy.ABZ.cz ... . V krátkých strofách Nuska glosuje jednotlivé fáze kosmogeneze, ovšem sui genesis, nikoli té z učebnic kosmologie. Kosmická událost. Celkové hodnocení ... Kniha s podtitulem Filosofická pohádka pro dospělé přináší zamyšlení nad všemožnými etickými problémy. Je doprovázena vlastními autorovými kresbami, jež s textem tvoří jeden celek, jehož cílem je zesilovat estetický účin i filosofický rozměr. Celkové ladění prózy-kreseb ... Kosmická událost Nus...SOUVISEJÍCÍ KNIHY