Jak psát reklamní text

Jak psát reklamní text - Ivan Crha, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan Crha,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak psát reklamní text.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak psát reklamní text ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Crha,. Číst Jak psát reklamní text Online je nyní tak snadné!

POPIS


Již čtvrté vydání úspěšné knížky se věnuje všemu podstatnému, co je třeba znát k sestavení účinného reklamního textu pro inzeráty, letáky a katalogy, reklamu na internetu, televizní a rozhlasovou reklamu a venkovní reklamu. Další vydání publikace je obohaceno o vybrané nové ukázky, rozšířena je kapitola o tvůrčím psaní, větší pozornost je věnována textům webových prezentací, autoři zmiňují i nové trendy v marketingových komunikacích se zaměřením na reklamní text a nevyhýbají se ani etickým aspektům reklamní tvorby. V knize, která je určena jak studentům, tak praktikům v oboru, se dozvíte, co má dobrý reklamní text zachovávat a čeho se má vyvarovat, jak vytvořit název firmy či produktu, jak složit slogan, jak sestavit texty firemních brožur, tiskových zpráv a PR článků i jak textově připravit expozici na výstavě. Kniha obsahuje řadu příkladů a praktických cvičení.


...t reklamní text Již čtvrté vydání úspěšné knížky se věnuje všemu podstatnému, co je třeba znát k sestavení účinného reklamního textu pro inzeráty, letáky a katalogy, reklamu na ... Jak psát reklamní text | O2 Knihovna ... ... Řada lidí z reklamní branže dodnes tvrdí, že reklamní text by měl obsahovat slova, jako jsou: úspory, zábava, peníze, obdiv, uznání, snadný, levný, krásný, šťastný, nový a zejména slovo zdarma. Slíbit, že zákazník bude šťastnější a bohatší je jednoduché. Jak začít s PHP, zejména probírám instalaci testovacího serveru pomocí PHPTriad. Možnosti PHP - nástin pro začáteč ... Jak psát reklamní text od 246 Kč - Heureka.cz ... . Slíbit, že zákazník bude šťastnější a bohatší je jednoduché. Jak začít s PHP, zejména probírám instalaci testovacího serveru pomocí PHPTriad. Možnosti PHP - nástin pro začátečníky. Nic jiného tu o PHP nemám, protože se jazykem PHP běžně nezabývám. Diskuse. Diskusní fórum na Jak psát web je už docela legendární fórum. Jeho primárním cílem je pomáhat začátečníkům, a ... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY