Fundamentální theologie

Fundamentální theologie - Wilfried Joest | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Wilfried Joest
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Fundamentální theologie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fundamentální theologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wilfried Joest. Číst Fundamentální theologie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato obsahově bohatá učebnice poskytuje vhled do základních otázek evangelické theologie. Jednotlivé kapitoly (předmět theologie, zjevení, Písmo svaté, vztah Starého a Nového zákona, víra a rozum, problém kánonu, otázka biblické hermeneutiky, theologie jako věda aj.) mají stejnou strukturu: Joest nejprve klade zásadní otázky k danému tématu, poté v kritickém rozhovoru nastiňuje reprezentativní pokusy o jejich řešení v dějinách evangelické theologie. Nakonec připojuje formou delší řady tezí vlastní odpověoe. Učebnice tak přináší jednak dějinný přehled, jednak díky závěrečným tezím motivuje k vlastnímu přemýšlení.


...tální theologie-- autor: Joest Wilfried ... Knihovna Libri nostri ... . Komentáře ke slovu fundamentální » přidat nový komentář ... Fundamentální theologie - Wilfried Joest. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... základní, zásadní, podstatný, hlavní fundamentální ontologie - Heideggerova obměna fenomenologie, která pozapomenutý problém bytí a jeho smyslu staví opět do základů filozofie, a to v souvislosti s lidským pobytem fundamentální teologie - teologie týkající se základních předpokladů bohosloví Tato obsahově bohatá učebnice poskytuje vhled do základních otázek evangelické theologie. Jednotlivé kapitoly (předmět theolog ... Katolická dogmatika - Kaplnka ... . Jednotlivé kapitoly (předmět theologie, zjevení, Písmo svaté, vztah Starého a Nov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY