Oltář v jeskyni

Oltář v jeskyni - Jefferson Bass | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jefferson Bass
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Oltář v jeskyni.pdf


Chcete si knihu přečíst?Oltář v jeskyni ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jefferson Bass. Číst Oltář v jeskyni Online je nyní tak snadné!

POPIS


V horách východního Tennessee leží v obtížně přístupné jeskyni mrtvola mladé ženy. Třicet let skrytá lidskému zraku se v mikroklimatu zvláštního prostředí proměnila v dokonalou mumii. Díky tomu proslulý soudní antropolog Bill Brockton po jejím nalezení objeví šokující tajemství.Jako v jiném světě žije v zapadlém koutě Tennessee komunita rodinných klanů. Motivy rodové nenávisti jejich příslušníků sahají až do epochy války Jihu proti Severu. Okres Cooke je oblast náboženských fanatiků, patřících k místní odnoži staré presbyteriánské církve, lidí na pokraji zákona, pěstujících nelegálně konopí, holdujících zakázaným sportům a hazardu a nedůvěřivých k lidem z okolního světa. Díky své vědecké specializaci pomáhá doktor Brockton policii a prokurátorům brilantně a spolehlivě řešit hádanky zločinu, mrtvých těl a kostí. Ale jakmile vyjde z důvěrně známého prostředí univerzitních poslucháren a soudních laboratoří, piteven, sbírek kostí a mrtvých těl, na kterých ověřuje postupy vedoucí k objasnění zločinů, shledá, že je daleko těžší proniknout do svérázné psychologie zvláštní společnosti, kde se nemůže spolehnout ani na okresního šerifa a ostatní muže zákona. Navíc po smrti milované ženy trpí vlastními démony. Jako první krok se mu nicméně podaří identifikovat mrtvou neznámou. Rázem je do případu zapleten její bývalý přítel a příbuzní, u nichž před třiceti lety žila. Tím se řešení zkomplikuje. Ani vztahy s kolegy a žárlivost studentek a asistentek mu život neusnadňují.Napínavou kriminální zápletku dokreslují detaily soudního vyšetřování. Autorský tandem je podává fascinujícím způsobem. Opírá se o bohaté praktické zkušenosti a přitom tak, aby jim laik porozuměl. Poutavě psaný příběh se rychle rozvíjí v málo známém zajímavém prostředí temných údolí a podzemního světa Kouřových hor Tennessee a na pozadí moderního policejního aparátu.


...h východního Tennessee leží v obtížně přístupné jeskyni mrtvola mladé ženy ... Jeskyně Výpustek - www.dnesnivylet.cz Tip na výlet pro ... ... . Třicet let skrytá lidskému zraku se v mikroklimatu zvláštního prostředí proměnila v dokonalou mumii. Díky tomu proslulý soudní antropolog Bill Brockton po jejím nalezení objeví šokující tajemství. Start your review of Omnibus: Oltář v jeskyni, Z masa a kostí, Ohnivá past. Write a review. Hilliary rated it did not like it May 28, 2019. Susan Degnan rated it it was amazing Jan 12, 2017. Daniel rated it really liked it S ... Body Farm Series by Jefferson Bass - Goodreads ... . Susan Degnan rated it it was amazing Jan 12, 2017. Daniel rated it really liked it Sep 17, 2017. Đenis added it Jan 19, 2015. Lisa Coada ... Oltář v jeskyni Autor: Bass, Jefferson Nakladatel: BB art EAN: 9788073812607 ISBN: 978-80-7381-260-7 Originál: Carved in Bone Překlad: Cempírek, Bruno Popis: 1× kniha, vázaná, 264 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Dr. Bill Brockton, a for...SOUVISEJÍCÍ KNIHY