Zlo na ostrově

Zlo na ostrově - Ed McBain | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ed McBain
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlo na ostrově.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlo na ostrově ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ed McBain. Číst Zlo na ostrově Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rozhlasový komentátor Zach Black, otec devítileté Penny, nedávno ovdověl. Jeho žena Mary, skvělá plavkyně, se utopila během společné romantické dovolené na ostrově Martha’s Vineyard. Zdrcený manžel však po čase dostává dopis, v němž mu jistá Evelyn Cloudová sděluje, že jeho manželka nezahynula nešťastnou náhodou. Rozhlasový reportér se proto vydává i s dcerkou do míst, kde ho potkala největší tragédie jeho života. Od samého začátku však naráží na problémy a cítí, že něco skutečně není v pořádku. Když nakonec vypátrá adresu Evelyn Cloudové, jejíž znepokojivý dopis ho přiměl k cestě na ostrov, a rozjede se za ní – nachází ji mrtvou. Krátce nato Zachovi telefonuje neznámý muž, aby se okamžitě klidil z ostrova, nebo ho potká stejný osud jako zavražděnou Evelyn. Terčem neznámého pachatele se zakrátko stává i Zachova dcera Penny, která záhadně zmizí. Zach teď musí nejen objasnit smrt své ženy, ale především zachránit malou Penny. ED McBAIN napsal původně tento román pod pseudonymem RICHARD MARSTEN a opět potvrdil své hlavní přednosti: vybroušený styl, důmyslně vybudovaná zápletka, rychlý sled děje a důsledný realismus na každém řádku.


...os Play all Mix - OSTROV SMRTI CZ dvdrip YouTube Smrtelna Nakaza 2006 katastr ,J Richardson,S Cohen,J Machado,CZ dab,DTVMir,81' - Duration: 1:20:35 ... Ostrov Blå Jungfrun. Děsivé místo ... - Poznání na dosah ... . PUZMAJ 752,197 views Zaměřuju se na sny a cíle diváků a ukazuju jim na sobě, že všechno jde když se chce. A jak? Momentálně jsem si splnila svůj největší sen, jela jsem na setkání s Argentinskou ... Zlo na ostrově. Ed McBain. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.5 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Rozhlasový komentátor Zach Black, o ... Zlo na ostrově (Ed McBain) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Chci přečíst. 3.5 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Rozhlasový komentátor Zach Black, otec devítileté Penny, nedávno ovdověl. Jeho žena Mary, skvělá plavkyně, se utopila během společné romantické dovolené na ostrově Martha's ... To je sedm divů antického světa, na které se dneska blíže podíváme a něco více si o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY