Recyklovaný muž

Recyklovaný muž - Magdaléna Platzová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Magdaléna Platzová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Recyklovaný muž.pdf


Chcete si knihu přečíst?Recyklovaný muž ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magdaléna Platzová. Číst Recyklovaný muž Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka románu Aaronův skok předkládá čtenářům novou knížku povídek, jejichž hlavním tématem jsou mezilidské vztahy a dějištěm celá Evropa. Vypravěči jsou muži nejrůznějšího věku i založení. Autorka citlivě popisuje detaily, které mnohdy určují velké životní posuny, obtížnost dorozumění ve věcech vztahů, drobná bolestivá tajemství i skryté rány, jež se nevysloveny pod povrchem nehojí a mohou zraňovat i ty, které zraňovat nechceme. Každá z povídek působí dojmem dokonale vyhlazeného oblázku: pevného, tvarově vybroušeného, s pevným jádrem.


...éna Platzová (born 8 March 1972) is a Czech writer ... Magdaléna Platzová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... .. The daughter of Eda Kriseová [], a journalist, and Josef Platz, a director of documentaries, she was born in Prague.She was educated in Washington, D.C. and England; Platzová received a MA in philosophy from Charles University.During her twenties, she was a member of a Franco-Czech theater group. Recyklovaný muž Magdalény Platzové Autorka důkladně zkoumá vztah dvou lidí, nezajímají ji ovšem všechny zákruty a odbočky jeho dlouhodobého vývoje, spíše jednotlivé okamžiky, drobnosti, události, jež porušují jeho křehkou rovnováhu - ať už vzhledem k jeho vzniku či zániku. Kniha: Recyklovaný muž (Magdaléna Platzová). N ... recyklovaný | Prima Living ... . Kniha: Recyklovaný muž (Magdaléna Platzová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Ke knize "Recyklovaný muž" doporuču...SOUVISEJÍCÍ KNIHY