Úspěšná smolařka

Úspěšná smolařka - Meg Cabotová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Meg Cabotová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Úspěšná smolařka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Úspěšná smolařka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Meg Cabotová. Číst Úspěšná smolařka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lizzie Nichols má problém. Nejde o to, že by v nejmenším netušila, co si počít se životem, anebo že peníze určené na nájemné roztomilého bytečku na Manhattanu právě utratila za letenku do Londýna, kde hodlá navštívit svého dávného přítele Andrewa… K čemu je plánovat si budoucnost, když to udělala zase? Víte, Lizzie totiž neudrží jazyk za zuby. Nejde o to, že na sebe prozradí kdeco. Ona totiž vybrebentí úplně všechno! Hrozí ji, že zničí vše, včetně šance najít si opravdovou lásku… Musí se pokusit udržet jazyk za zuby, aby zachránila, co se dá.


...spěšná smolařka Přidat komentář. katallinka ... Úspěšná smolařka | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . 1 08.12.2019. Velmi čtivá kniha s celkem vtipnou zápletkou. ... Úspěšná smolařka ve velkoměstě book. Read 947 reviews from the world's largest community for readers. Lizzie Nicholsová je zpět a tentokrát její podpatky... Úspěšná smolařka book. Read 2,037 reviews from the world's largest community for readers. Lizzie Nichols má problém. Nejde o to, že by v nejmenším netuši... Kniha ... Úspěšná smolařka ve velkoměstě - Meg Cabotová | KOSMAS.cz ... ... . Nejde o to, že by v nejmenším netuši... Kniha Úspěšná smolařka se (asi) vdává je v. Přečtených: 179x: Čtenářské výzvě ... Úspěšná smolařka Autor: Cabotová, Meg Nakladatel: BB art EAN: 9788073813673 ISBN: 978-80-7381-367-3 Originál: Queen of Babble Překlad: Pavelčíková, Dana Popis: 1× kniha, vázaná, 304 st...SOUVISEJÍCÍ KNIHY