Drátování

Drátování - Lubomír Dunaj | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lubomír Dunaj
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Drátování.pdf


Chcete si knihu přečíst?Drátování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lubomír Dunaj. Číst Drátování Online je nyní tak snadné!

POPIS


V úvodu knihy autor seznamuje s historií drátenictví a jeho renesancí v současnosti. Uvádí přehled materiálů, nářadí a pomůcek, potřebných pro drátování. Rozsáhlá kapitola se zabývá jednotlivými drátenickými prvky a technikami, jejich zhotovováním a použitím. Informuje také o způsobech péče o materiál i hotové výrobky. Podstatnou část publikace tvoří 23 projektů drátovaných objektů s podrobným vysvětlením jejich výroby krok za krokem. Kniha je bohatě ilustrovaná, což znázorňuje výklad.


...ání (nebo také drátování) je technika, při které se využívají drátky různého typu a tloušťky k tvorbě dekorací a šperků ... DRÁTOVÁNÍ > Výtvarné a kreativní potřeby Creative ... ... .. Není náročná na vybavení ani na prostor, stačí pár věcí, trochu zručnosti, cviku a trpělivosti. Pokud hledáte návody na drátkování pro začátečníky, pokračujte ve čtení. ... Animace první smyčky pro drátování smyčkovým stehem - technikou šité krajky. Drátování - doplňky a dekorace. Originální výrobky z dílny těch nejlepších českých tvůrců nakoupíte v milém handmade esh ... Drátkování - návody pro začátečníky | mini-kurzy ... . Drátování - doplňky a dekorace. Originální výrobky z dílny těch nejlepších českých tvůrců nakoupíte v milém handmade eshopu Simira. Drátování pro začátečníky - návody, dráty, kleště. Nedávno jsem začala pracovat pro jeden web, který mě dovedl až k technice ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY