Komando duchů

Komando duchů - Patrick Robinson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Patrick Robinson
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Komando duchů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Komando duchů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrick Robinson. Číst Komando duchů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napětí mezi Sibiří a evropskou částí Ruska se natolik stupňuje, že se Moskva začne ohlížet po nových ropných nalezištích v jižním Atlantiku: na Falklandských ostrovech. Během tajného vyjednávání přesvědčí Argentinu, aby ostrovy znovu napadla. Výměnou za práva těžit ropu potopí ruská útočná ponorka Zmije 157 britskou letadlovou loď. Argentinci mají volné ruce k nárokům na "Malvíny". Spojené státy jsou tímto aktem mezinárodního pirátství pobouřeny a ado akce zasahuje speciální jednotka válečného námořnictva SEAL pod velením velitele Ricka Huntera. Pro něj má mise i osobní rozměr. Jeho anglický švagr a příslušník speciálních sil SAS je uvězněn na Východních Falklandech, prchá před argentinskými pronásledovateli a ztratil kontakt se svým velitelstvím.


....com, home of the Kim Komando Show, is your trusted source for the latest news on everything digital including technology, security threats, scams, tips and tricks ... VAPET (AKČNÍ FILMY) - YouTube ... . Komando duchů. Patrick Robinson. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Napětí mezi Sibiří a evropskou částí Ruska se natolik stupňuje, že se Moskva začne ohlížet po nových ropných nalezištích v jižním Atlantiku: na Falklandských ostrovech. ... Koupit Koupit eknihu. Nová válka o Falklandy ve vizi slavného spisovatele. Napětí mezi Sibiří a Moskvou roste, ale náhlé zmizení vedou ... Kniha: Komando duchů - Patrick Robinson | Knihy.ABZ.cz ... . ... Koupit Koupit eknihu. Nová válka o Falklandy ve vizi slavného spisovatele. Napětí mezi Sibiří a Moskvou roste, ale náhlé zmizení vedou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY