Malfuria - Tajemství zpívajícícho města

Malfuria - Tajemství zpívajícícho města - Christoph Marzi | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Christoph Marzi
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Malfuria - Tajemství zpívajícícho města.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malfuria - Tajemství zpívajícícho města ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christoph Marzi. Číst Malfuria - Tajemství zpívajícícho města Online je nyní tak snadné!

POPIS


První díl napínavé fantasy trilogie. V Barceloně žije u starého malíře map dívka Catalína, jejíž poklidný život náhle přeruší létající galeona Medúza, která do města přiveze zlověstné postavy s maskami harlekýnů. Ty kolem sebe šíří chlad a temnotu a mají jediný cíl: zmocnit se Catalíny. Catalíná utíká a postupně vychází najevo, že není obyčejná dívka, ale že v ní dřímají strašlivé síly. Doufá, že se v Malfurii, tajemném místě uchovávajícím veškeré vědění pradávných čarodějnic, dozví celou pravdu o všem, co se kolem ní děje. Na světě znovu ožívají prastaré, již dávno zapomenuté čarodějnické schopnosti.


... - Tajemství zpívajícícho města Autor: Marzi, Christoph Nakladatel: Fragment EAN: 9788025307311 ISBN: 978-80-253-0731-1 Originál: Malfuria - Das Geheimnis der singenden Stadt Překlad: Steidlová, Dagmar Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 15,1 × 21,1 cm ... Malfuria - Wikipedie ... ... Objednávejte knihu Malfuria Tajemství zpívajícího města v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků První díl napínavé fantasy trilogie Malfuria. V Barceloně žije u starého malíře map dívka Catalina, jejíž poklidný život náhle přeruší létající galeona Medúza, která do města přiveze zlověstné postavy s maskami harlekýnů. Ty kolem sebe šíří chlad a temnotu a mají jediný cíl: zmocnit se Catalin ... Tajemství zpívajícího města (Malfuria, #1) by Christoph Marzi ... . V Barceloně žije u starého malíře map dívka Catalina, jejíž poklidný život náhle přeruší létající galeona Medúza, která do města přiveze zlověstné postavy s maskami harlekýnů. Ty kolem sebe šíří chlad a temnotu a mají jediný cíl: zmocnit se Cataliny. Malfuria Tajemství...SOUVISEJÍCÍ KNIHY