Pošta v ZOO

Pošta v ZOO - Ondřej Sekora | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Sekora
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Pošta v ZOO.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pošta v ZOO ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Sekora. Číst Pošta v ZOO Online je nyní tak snadné!

POPIS


I když to zní podivně, i zvířata v zoologické zahradě mají svou vlastní poštu. A proč ne, také chtějí vědět, jak se daří jejich příbuzným v divočině. Hlavním listonošem je holub, který přináší psaní od tygrů z džungle, hrochů z močálu nebo od pštrosů, kteří báječně hrají fotbal. Ze zoo se vydává do Afriky za lvy, žirafami a zebrami, do daleké Austrálie nese dopisy klokanům a kaloňům nebo do Ameriky mravenečníkům a pumám.


...a Pošta v ZOO, která vyšla poprvé v roce 1963, seznamuje malé čtenáře se zvířátky, která zoologick ou zahradu obývají, prostřednictvím dopisů, které si navzájem píší a posílají holubí poštou ... Pošta v ZOO - Ondřej Sekora - Megaknihy.cz ... . Nechybí v ní laskavost, ... Pošta v zoo Autor: Sekora, Ondřej Nakladatel: Albatros EAN: 9788000020877 ISBN: 978-80-00-02087-7 Ilustrace: Sekora, Ondřej Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Audiokniha MP3 Pošta v ZOO na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Pošta v ZOO od ostatných používateľov. Nakupujte... Pošta v ZOO Ondřej Sekora. 3,0 ( 1) Víte, že ... Pošta v ZOO - Ondřej Sekora | Audiokniha MP3 na Alza.cz ... . vydání) Audiokniha MP3 Pošta v ZOO na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Pošta v ZOO od ostatných používateľov. Nakupujte... Pošta v ZOO Ondřej Sekora. 3,0 ( 1) Víte, že v zoologické zahradě mají zvířata svou vlastní poštu? Můžou si tak psát se svými příbuznými v Africe, Austr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY