Zápisky z cest po Jižní Americe

Zápisky z cest po Jižní Americe - Vladimír Šimek, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Šimek,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zápisky z cest po Jižní Americe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zápisky z cest po Jižní Americe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Šimek,. Číst Zápisky z cest po Jižní Americe Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha představí to nejzajímavější z cest po Latinské Americe. Čtenáři budou mít možnost dozvědět se nejen o strastech a slastech cestovatelů, "ochutnat" zákulisí natáčení v obtížných podmínkách a poznat zajímavá místa, tradice i všední život jejich původních obyvatel, ale i seznámit se s ojedinělými životními příběhy Čechů, ať už sem zavítali přd několika staletími, nebo se jim Latinská Amerika stala domovem teprve nedávno.


...Zápisky z cest po Jižní Americe - Kamila Šimková Broulová; Vladimír Šimek Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Obchodnikem po latinske americe levně | Mobilmania zboží ... . Zápisky z cest po Jižní Americe, autoři: Kamila Šimková Broulová, Vladimír Šimek, vydala Mladá Fronta Kamila Šimková Broulová - Absolvovala Přírodovědeckou fakultu UK v Praze. Od roku 1995 se jako novinářka zaměřuje na zahraniční publicistiku a cestopisy. je spoluautorkou více než desítky dokumentárních filmů ČT. Zápisky z cest po Jižní Americe Autor: Šimek, Vladimír a Šimková Broulová, Kamila Nakladatel: Mladá fronta EAN: ... Kniha: Zápisky z cest po Jižní Americe | Knihy.ABZ.cz ... . Od roku 1995 se jako novinářka zaměřuje na zahraniční publicistiku a cestopisy. je spoluautorkou více než desítky dokumentárních filmů ČT. Zápisky z cest po Jižní Americe Autor: Šimek, Vladimír a Šimková Broulová, Kamila Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020418326 ISBN: 978-80-204-1832-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozmě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY