Květinová puška

Květinová puška - André-Marcel Adamek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
André-Marcel Adamek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Květinová puška.pdf


Chcete si knihu přečíst?Květinová puška ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor André-Marcel Adamek. Číst Květinová puška Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vypravěč románu, Klotar, není na rozdíl od ostatních hrdinů ničím výjimečný, není ani tajuplným, vznešeným, rytířským milovníkem z dávných dob. Nevládne čarovnou mocí, dokonce není ani zemitě lidský. Je to farmář a lovec, jehož puška ovšem nikdy nikomu neublíží, je to nedobrovolný kronikář životů jiných. Příběh, který vypráví, spojuje jako most dávnou minulost se současností, svět kouzel, tajů, rytířů a duchů se světem farmářů, děsících otrlé středověké lapky nevinnou jízdou na traktoru. Na mostě současnosti, který je nadčasový, se odvíjí okouzlující příběh lásky a přátelství. Za román Květinová puška získal belgický autor v roce 1974 prestižní Rosselovu cenu.


...vá puška, v originále Le Fusakle a Petáng, je druhá knížka od Adámka co jsem četl a stejně jako Ponorka je to fantasmagořina Queanovského kalibru, které ovšem chybí takový ten šmrc v očích, jako má třeba Darina Rolins nebo Jirka Šlégr ... André-Marcel Adamek — Nakladatelství Argo ... . Kniha: Květinová puška - André-Marcel Adamek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Květinová puška Autor: Adamek, André-Marcel Nakladatel: Argo EAN: 9788025700198 ISBN: 978-80-257-0019-8 Originál: Le Fusil a pétales Překlad: Tomková, Ivana Popis: 1× kniha, vázaná, 121 stran, česky Rozm ... Květinová puška - André-Marcel Adamek | Databáze knih ... . Bližší informace naleznete zde. ... Květinová puška Autor: Adamek, André-Marcel Nakladatel: Argo EAN: 9788025700198 ISBN: 978-80-257-0019-8 Originál: Le Fusil a pétales Překlad: Tomková, Ivana Popis: 1× kniha, vázaná, 121 stran, česky Rozměry: 13 × 21 c...SOUVISEJÍCÍ KNIHY