Srdcář

Srdcář - Zdeněk Volf | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Volf
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdcář.pdf


Chcete si knihu přečíst?Srdcář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Volf. Číst Srdcář Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soubor zamyšlení s názvem Srdcář vznikal v letech 2003–2008. Obsahuje postřehy a krátké úvahy nad literaturou, uměním, vírou, osobním, rodinným a společenským životem. Žánrově má blízko k záznamům, jež známe z tvorby J. Demla, J. Hanče nebo V. Rozanova: syžet nepřekáží, a tak může mluvčí, hlavní hrdina, črtat sebe sama ve střetech (polemos) se stavem světa. Osobitost reflexí je místy spojena s přetěžováním syntaxe; lexikální rovina je zpestřována zootechnickými výrazy, charismatismy, obraty z oblasti modelingu. Vážnost autora se v Srdcáři šťastně sešla s humorem, možná i nechtěným.


...amyšlení s názvem Srdcář vznikal v letech 2003-2008 ... Fejetony | eKnihy, elektronické knihy, vaše eKNIHOVNA.cz ... . Obsahuje postřehy a krátké úvahy nad literaturou, uměním, vírou, osobním, rodinným a společenským životem. Žánrově má blízko k záznamům, jež známe z tvorby J. Demla, J. Hanče nebo V. Rozanova: syžet nepřekáží, a tak může mluvčí, hlavní Srdcář je proud reflexí, společenských úvah, rodinných glos. Dozvídáme se o autorově praktické manželce, která mu přeje „maximum růstu a minimum krizí" i o čtyřech kvalitně a katolicky vzdělávaných dcerách, natruc směřujících do profánního života. Soubor zamyšlení s názvem Srdcář vznikal v letech ... Srdcář - Zdeněk Volf; Jan Jemelka | Kniha na Alza.cz ... . Soubor zamyšlení s názvem Srdcář vznikal v letech 2003-2008. Obsahuje postřehy a krátké úvahy nad literaturou, uměním, vírou, osobním, rodinným a společenským ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY