Tahy 2008: Literárněkulturní ročenka

Tahy 2008: Literárněkulturní ročenka - Robert Kvaček, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Kvaček,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tahy 2008: Literárněkulturní ročenka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tahy 2008: Literárněkulturní ročenka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Kvaček,. Číst Tahy 2008: Literárněkulturní ročenka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ročenka TAHY prezentuje literární tvorbu, dokumenty a odborné statě týkající se východních Čech, ale zaměřuje se také na obecnější otázky celonárodní a světové. Kromě tří základních tematických bloků – beletristického, dokumentárního a odborného – obsahuje rovněž Zápisník, informující o aktuálních kulturních událostech doma a ve světě, a Recenzní přílohu, přinášející hodnocení domácích i zahraničních literárních děl nebo odborných publikací.Druhá edice ročenky se zaměřuje tematicky na duchovní aspekty současného kulturního života v Čechách i v zahraničí. Všechny příspěvky osvětlujíspiritualitu v různých souvislostech, které vyvstávají v rámci mnohých žánrů literatury, historiografie a publicistiky.


...ahy 2008 -- Literárněkulturní ročenka - Robert Kvaček; Jan Antonín Pitinský; Jáchym Topol; Miloš Vodička Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Tahy 2010 - Byron George Gordon - Megaknihy.cz ... . Literárněkulturní ročenka - Tahy 2007 . Pavel Mervart Červený Kostelec 2007, 164 stran, barevné i černobílé přílohy, brožovaná, velmi dobrý stav. Tahy 2008: Literárněkulturní ročenka. Robert Kvaček, Jan Antonín Pitinský, Jáchym Topol, Miloš Vodička Nakladatel: Pavel Mervart 2008 . žádné recenze. Sojka hlídačka ... Kniha: Tahy 2007 -- Literárněkulturní ročenka - kol. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 ... Tahy 2010 (George Gordon Byron, David Drábek, Lojze ... ... . žádné recenze. Sojka hlídačka ... Kniha: Tahy 2007 -- Literárněkulturní ročenka - kol. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Ročenka TAHY prezentuje literární t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY