Plavání

Plavání - Irena Čechovská, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Irena Čechovská,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Plavání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Plavání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irena Čechovská,. Číst Plavání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhé, přepracované vydání úspěšné knihy přináší všem kondičním i výkonnostním plavcům, učitelům a trenérům mládeže moderní pohled na výuku plavání. Kniha představuje plavání jako jednu z nejoblíbenějších pohybových aktivit pro každého bez rozdílu věku a pohlaví. Podrobně popisuje čtyři základní plavecké způsoby a postup výuky plavání. Začátečníkům usnadní zvládnutí správné techniky pohybu, zkušenějším plavcům pomůže vypilovat jednotlivé způsoby a poradí, jak optimálně trénovat a zvyšovat kondici. Učitelé plavání a trenéři zde najdou mnoho zajímavých postřehů a rad, jak postupovat při vlastní výuce. Publikace se stane pomocníkem i pro ty, kteří chtějí poznávat krásy pod vodou při šnorchlování.


...i byste se naučit pořádně plavat prsa, ale nevíte jak začít? My vám pomůžeme! :-) Mrkněte na naše videa ... Category:Competitive swimming - Wikimedia Commons ... . Nakupte u nás plavky, brejličky a výbavu na bazén! Na našem e-shopu ... Plavání je pohyb, pomocí kterého se lidé a zvířata dokážou přemisťovat ve vodě pohyby vlastního těla bez kontaktu se dnem. Jazykové kodifikační příručky českého jazyka přiřazují stejnému výrazu i význam pasivní, tedy plování těles, přičemž sloveso „plování" označují za zastaralou verzi téhož slovesa rovněž pro oba významy, aktivní i pasivní. Klub sportovního plavání Kladno, Kladno. 325 likes · 24 talking about this. Plavecký sportovní tým. TJ pla ... Technika plavání - KRAUL poloha těla - YouTube ... . Klub sportovního plavání Kladno, Kladno. 325 likes · 24 talking about this. Plavecký sportovní tým. TJ plavání Znojmo. 747 likes · 1 talking a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY