Voda pro slony

Voda pro slony - Sara Gruenová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sara Gruenová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Voda pro slony.pdf


Chcete si knihu přečíst?Voda pro slony ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sara Gruenová. Číst Voda pro slony Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nevšedný příběh zaujme historickým pozadím, hlubokou lidskostí, leskem, bídou a špínou cirkusu na pozadí hospodářské krizí v třicátých letech v USA. Příběh připomíná plakáty z cirkusů dávných čas: „Budete se smát, budete plakat, jenom přistupte, dámy a pánové.“ Čeká vás čtenářský zážitek. Jacob Jankowski sice o svých vzpomínkách nemluvil, ale v jeho devadesátileté paměti zůstávaly. Přechovával v ní vzpomínky na dobu, kdy ho osud hodil do vlaku, v němž měl domov cirkus Benzini – nejúžasnější podívaná na světě. Vzpomínky na svět zalidněný podivíny a klauny,který byl plný zázraků, bolesti, zloby a vášně. Na svět s vlastními úzce vymezenými iracionálními pravidly, s vlastním pojetím života i smrti. Svět cirkusu byl pro Jacoba zároveň spásou i peklem.Přišel do něho, protože ho opustilo štěstí – zůstal bez rodiny a bez peněz a netušil, jak dál, dokud nepřistál na své lokomotivou tažené “lodi komediantů”. Právě začínala krize a každý v tomhle třetiřadém cirkuse byl rád, že má alespoň nějakou práci. Marlenu, hvězdu volné drezúry koní, sem přivedla láska k nesprávnému muži, řediteli zvěřince s násilnickými klony. Slonice Rosie se k cirkusu dostala jako obrovská šedivá naděje, nové číslo, které mělo cirkus zachránit. Jenže s Rosie nebylo možné žádné číslo nacvičit, nebyla schopná poslechnout ani jednoduché příkazy. Pouto, které mezi touto nesourodou trojicí vzniklo, bylo založené na lásce a důvěře a nakonec bylo pro všechny tři jejich jedinou nadějína přežití. Autorka Sara Gruenová je autorkou bestsellerů Riding Lessons(Lekce jízdy) a Flying Changes (Rychlé změny). Žije s manželem a třemi dětmi, čtyřmi kočkami, několika kozami, dvěma psy a koněm v ekologické komunitě u Chicaga.


...o slony online stream cz ke zhlédnutí v HD rozlišení ... Voda pro slony / Water for Elephants (2011) | Nafilmy ... . Český dabing. Sledujte online filmy a seriály zdarma a bez omezení. Přehrát on-line s možností stažení. Přehrát Voda pro slony. Otevřít přehrávač v novém okně Přeskočit reklamu. za 24 sekund. x zavřít. x zavřít ... Voda pro slony je román autorky Sary Gruenové. Jde o příběh třiadvacetiletého studenta veterinárního lékařství Jacoba Jankowského na pozadí americké hospodářské krize ve 30. letech dvacátého století. Román je vyprávěn deva ... Voda pro slony od 107 Kč - Heureka.cz ... . letech dvacátého století. Román je vyprávěn devadesátiletým Jacobem, toho času obyvatelem domova důchodců. Výpravná romance z cirkusového prostředí 30. let minulého století o zakázané lásce, která se zrodí n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY