Rétorika a presentace: 7., aktualizované vydání

Rétorika a presentace: 7., aktualizované vydání - Emil Hierhold | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Emil Hierhold
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rétorika a presentace: 7., aktualizované vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rétorika a presentace: 7., aktualizované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emil Hierhold. Číst Rétorika a presentace: 7., aktualizované vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sedmé, aktualizované vydání velmi úspěšné publikace o prezentaci a slovním projevu je určeno manažerům a vedoucím projektů, specialistům, prodejcům, lektorům, konzultantům a všem, kteří prezentují sami sebe, firmu, produkt či myšlenky, kteří přednášejí, lektorují či jinak veřejně vystupují. Kniha je výjimečná tím, že nabízí velké množství konkrétních ukázek, jak pracovat se slovy, písmem a obrazem. Poskytuje mnoho praktických rad, návodů a tipů, jak účinně vystavět strukturu a argumenty projevu, jak ovlivnit a přesvědčit posluchače řečí svého těla, jak zajímavě a názorně přiblížit náročná témata, jak používat technické prostředky při prezentaci, jak zvládnout nepříjemné otázky a nepříznivé reakce od publika a mnoho dalšího.


...étorika a prezentace Jak s jistotou prezentovat a působivě přednášet 7 ... Rétorika - Vážnost mluveného slova 2. vydání - Logopedie VENDY ... ., aktualizované vydání Autor: Emil Hierhold Sedmé, aktualizované vydání velmi úspěšné publikace o prezentaci a slovním projevu je určeno manažerům a vedoucím projektů, specialistům, prodejcům, lektorům, konzultantům a všem, kteří ... Rétorika a presentace Autor: Hierhold, Emil Nakladatel: Grada EAN: 9788024724232 ISBN: 978-80-247-2423-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 400 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2008 (7. vydání) Emil Hierhold is the author of Rétorika a prezentace 7., aktual ... Rétorika a prezentace Jak s jistotou prezentovat a ... ... . vydání) Emil Hierhold is the author of Rétorika a prezentace 7., aktualizované vydání (4.25 avg rating, 4 ratings, 2 reviews), Sicher präsentieren, wirksamer vor... Rétorika a prezentace Sedmé, aktualizované vydání velmi úspěšné publikace o prezentaci a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY