Kdo na kamenný trůn

Kdo na kamenný trůn - Ludmila Vaňková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ludmila Vaňková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo na kamenný trůn.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kdo na kamenný trůn ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ludmila Vaňková. Číst Kdo na kamenný trůn Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběh mladšího bratra, pokračuje románem Kdo na kamenný trůn. Čtenáři opustili Přemysla Prvního Otakara ve Svaté zemi, kam se vypravil s křížovou výpravou císaře Barbarossy, která se u cíle téměř rozpadla, ale o rok později ji zachrání anglický král Richard Lví srdce. Ten při návratu domů skončil v rakouském zajetí a přišel téměř o trůn. Něco podobného mohlo potkat i Přemysla. Zatímco se krkolomně vracel přes Itálii, kde podpořil mladého císaře Jindřich, vlády v Čechách se nejprve zmocnil kníže Václav a později i pražský biskup Jindřich Břetislav. Čekaly ho roky bojů doma a jednání s císařem, ale nejvíce mu pomohla věrnost bratra Vladislava. Ten nastoupil na trůn, aby ho mohl bezpečně předat staršímu bratrovi, kterého uznal králem i císař. Dlouhým odloučením utrpělo Přemyslovo manželství a intriky mezi příbuznými ho nakonec donutí zapudit Adlétu Míšeňskou. Na český trůn usedne jiná královna.


...amenný trůn Autor: Vaňková, Ludmila Nakladatel: Šulc a Švarc EAN: 9788072442386 ISBN: 978-80-7244-238-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 400 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2008 (1 ... Cestou krále - Ludmila Vaňková alternativy - Heureka.cz ... . vydání) Koupit Koupit eknihu. Příběh mladšího bratra, pokračuje románem Kdo na kamenný trůn. Čtenáři opustili Přemysla Prvního Otakara ve Svaté zemi, kam se vypravil s křížovou výpravou císaře Barbarossy, která se u cíle téměř rozpadla, ale o rok později ji zachrání anglický král Richard Lví srdce. Hledáte Kdo na kamenný trůn od Ludmila Vaňková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kdo na kamenný trůn? Nový příspěvek od Helena Šindl ... PDF Jagellonci na českém trůně - SKOLNIWEB ... . Hledáte Kdo na kamenný trůn od Ludmila Vaňková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kdo na kamenný trůn? Nový příspěvek od Helena Šindlerov ... Použití obsahu (rad a návodů) na serveru www.encykloprdie.cz je na vlastní nebezpečí a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY