13. komnata 3.: Osudové křižovatky slavných potřetí

13. komnata 3.: Osudové křižovatky slavných potřetí - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
13. komnata 3.: Osudové křižovatky slavných potřetí.pdf


Chcete si knihu přečíst?13. komnata 3.: Osudové křižovatky slavných potřetí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst 13. komnata 3.: Osudové křižovatky slavných potřetí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poutavý televizní pořad 13. komnata se stal inspirací pro již třetí knižní setkání diváků a čtenářů se známými osobnostmi, jejichž život výrazně poznamenalo nějaké trauma – z nemoci, úrazu, závislosti, ztráty či životního nezdaru… V životě každého z aktérů těchto třinácti příběhů došlo k zásadnímu zlomu. Ocitli se na osudové křižovatce a museli se rozhodnout, co dál. Protože dokážou o svých trablech mluvit otevřeně, bez okázalosti a zbytečného stýskání, mohou se pro leckoho stát předobrazem nezlomnosti a znovu nacházené vůle k životu a životní rovnováhy. Stejně jako dva předchozí díly, i tento zaznamenává zpětná zamyšlení aktérů pořadu, v čem otevření jejich „třinácté komnaty“ pomohlo jim samým.


... televizní pořad 13. komnata se stal inspirací pro již třetí knižní setkání diváků a čtenářů se známými osobnostmi, ... Černobílé idoly i jiní (Aleš Cibulka) | Detail knihy | ČBDB.cz ... ... 13. komnata 3.: Osudové křižovatky slavných potřetí ... 13. komnata 3. Osudové křižovatky slavných potřetí. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata ... 13. komnata: Osudové křižovatky slavných potřetí 2008; 13. komnata - Léčba příběhem 2010 (Prvních) 10 let České televize - ve faktech a dokumentech 2003; 50 let televizního studia Brno 2011; Kniha 13. komnata: Osudové křižovatky slavných potřetí je v Kniha: 13. komnata 3. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále pl ... 13. komnata: 13. komnata - Léčba příběhem - Jitka ... ... . komnata: Osudové křižovatky slavných potřetí je v Kniha: 13. komnata 3. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... (osudové křižovatky slavných potřetí) Předmětná hesla 13. komnata Televizní pořady - Česko Osobnosti - Česko - 20...SOUVISEJÍCÍ KNIHY