Přeji pěkný den!: Přemítání do éteru

Přeji pěkný den!: Přemítání do éteru - Daniel Ženatý | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel Ženatý
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přeji pěkný den!: Přemítání do éteru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přeji pěkný den!: Přemítání do éteru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Ženatý. Číst Přeji pěkný den!: Přemítání do éteru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zdály se vám pěkné sny? Probudili jste se usměvaví, těšíte se na dnešek? Nebo se vám naopak při probuzení sevřel žaludek z toho, co vás čeká, máte před sebou setkání s někým a už předem jste z toho setkání nervózní? Možná do takové situace patří Ježíšovo provokativní slovo o tom, že máme milovat bližního svého jako sebe samého. Tak začíná jedna z ranních úvah evangelického kazatele Daniela Ženatého, které v roce 2007–08 vysílal Český rozhlas Pardubice. Promítají se do nich autorovy každodenní zážitky a zkušenosti, nahlížené ovšem sub specie aeternitatis, z hlediska věčnosti. Přinášejí nejen vtipné poučení, ale především nadhled, uvolnění, energii. Krátké, jednostránkové úvahy provázejí fotografie J. Rudolfa Dudy. Vznikla tak pohledná knížka, která potěší.


...kný den!(Ženatý Daniel) - Zdály se vám pěkné sny? Probudili jste se usměvaví, těšíte se na dnešek? Nebo se vám naopak při probuzení sevřel žaludek z toho, co vás čeká, máte před sebou setkání s někým a už předem jste z toho setkání nervózní? Možná do takové situace patří Ježíšovo provokativní slovo o tom, že máme milovat bližního svého ... Co čteme, posloucháme, na co se díváme... - Názory Aktuálně.cz ... ... Kniha: Přeji pěkný den! -- Přemítání do éteru - Daniel Ženatý ... Vznikla tak pohledná knížka, která potěší. (přemítání do éteru) Předmětná hesla Životní moudrost Křesťanský život. Související tituly dle názvu: Dirigenti éteru Michaels Sean Cena: 292 Kč Rozkazy z éteru ... Přeji pěkný den!: Přemítání do éteru. Daniel Ženatý Nakladatel: Kalich 2008 ... Přeji pěkný den! Autor: Ženatý, Daniel Nakladatel: K ... AKCIA | Teofania ... ... Vznikla tak pohledná knížka, která potěší. (přemítání do éteru) Předmětná hesla Životní moudrost Křesťanský život. Související tituly dle názvu: Dirigenti éteru Michaels Sean Cena: 292 Kč Rozkazy z éteru ... Přeji pěkný den!: Přemítání do éteru. Daniel Ženatý Nakladatel: Kalich 2008 ... Přeji pěkný den! Autor: Ženatý, Daniel Nakladatel: Kalich EAN: 97880701...SOUVISEJÍCÍ KNIHY