Žárlivost – jak ji zvládat

Žárlivost – jak ji zvládat - Tomáš Novák | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Novák
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žárlivost – jak ji zvládat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žárlivost – jak ji zvládat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Novák. Číst Žárlivost – jak ji zvládat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Žárlivost. Existuje snad odjakživa. Téměř všichni jsme se s ní už někdy setkali a prakticky nikdo z nás si s ní moc neví rady. Jak reagovat na žárlivecké scény partnera? Dá se žárlivosti předejít? Je možné vůbec nežárlit? Najít meze, kdy může být žárlivost ještě zvládána a zároveň je i motivačním faktorem je dosti složité. Žárlíte vy nebo váš partner? Nezoufejte. PhDr. Tomáš Novák vám nabízí pomocnou ruku v podobě publikace, kterou právě držíte v ruce. Pokuste se spolu s námi přijít na kloub vašemu problému a zároveň ho i elegantně vyřešit.


...ESATERO RAD, JAK ZVLÁDAT NORMÁLNÍ ŽÁRLIVOST ... Žárlivost - jak ji zvládat - Tomáš Novák | Knihy Dobrovský ... ... Autoři: jup Pavla Matějů, Z knihy Tomáše Nováka: Žárlivost- jak ji zvládat. Související Důkaz lásky, nebo peklo? Na žárlivce domluva neplatí Vraždit ze žárlivosti může každý. ... Žárlivost a jak s ní žít. 2. prosince 2014 21:01 | Tereza Mahdalová partnerské vztahy partnerství emoce agrese láska žárlivost Jistě jste se již někdy setkali s žárlivostí. Ať už jste byli subjektem žárlivosti, v poz ... Žárlivost a jak s ní žít | oPsychologii.cz ... . Ať už jste byli subjektem žárlivosti, v pozici žárlivého nebo pouhý pozorovatel. V tomto článku najdeš konkrétní návod jak na žárlivost, jak s ní pracovat a jak se jí zbavit a to krok za krokem.Dosáhneš hlubokého sebepoznání a to ti pomůže zlepšit všechny tvé vztahy.. Zjistíš proč je žárlivost ve vztahu špatná,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY