Hroby, hrobky a pohřebiště starých Egypťanů

Hroby, hrobky a pohřebiště starých Egypťanů - Petra Vlčková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Vlčková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hroby, hrobky a pohřebiště starých Egypťanů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hroby, hrobky a pohřebiště starých Egypťanů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Vlčková. Číst Hroby, hrobky a pohřebiště starých Egypťanů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace uceleně představuje pohřbívání a zádušní představy egyptské civilizace v proměnách času – od samotných počátků jejich vývoje, přes hlavní období faraonské historie (Stará, Střední a Nová říše, Pozdní doba, řecko-římské období) po vyústění v pohřebních praktikách arabských dobyvatelů Egypta. Jednotliví autoři zmiňují nejen hrobky králů a královen, ale i nejvýznamnější pohřebiště vysoce postavených hodnostářů a dalších členů staroegyptské civilizace. Kniha je bohatě vybavena plány, fotografiemi a dalšími ilustracemi.


...roby, hrobky a pohřebiště starých Egypťanů Autor: Petra Maříková Vlčková Publikace uceleně představuje pohřbívání a zádušní představy egyptské civilizace v proměnách času - od samotných počátků jejich vývoje, přes hlavní období faraonské historie ... Lekarstvi starych egyptanu i | Sleviste.cz ... ... Hroby, hrobky a pohřebiště starých Egypťanů. ... Jednotliví autoři zmiňují nejen hrobky králů a královen, ale i nejvýznamnější pohřebiště vysoce postavených hodnostářů a dalších členů staroegyptské civilizace. Kniha je bohatě vybavena plány, fotog.. Hroby, hrobky a pohřebiště starých Egypťanů Autor: Vlčková, Petra Nakladatel: Libri EAN: 9788072772292 ISBN: 978-80-7277-229-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 350 stran, česky Rozměry: 21 × 29 cm Rok vydání: 2009 (1. vydání) H ... Hroby, hrobky a pohřebiště starých Egypťanů - Petra ... ... . Kniha je bohatě vybavena plány, fotog.. Hroby, hrobky a pohřebiště starých Egypťanů Autor: Vlčková, Petra Nakladatel: Libri EAN: 9788072772292 ISBN: 978-80-7277-229-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 350 stran, česky Rozměry: 21 × 29 cm Rok vydání: 2009 (1. vydání) Hroby, hrobky a pohřebiště starých Egypťanů. Archeologie, geografie, historie a po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY