Německá armáda: Za první světové války

Německá armáda: Za první světové války - Nigel Thomas | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Nigel Thomas
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Německá armáda: Za první světové války.pdf


Chcete si knihu přečíst?Německá armáda: Za první světové války ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nigel Thomas. Číst Německá armáda: Za první světové války Online je nyní tak snadné!

POPIS


V srpnu roku 1914 proběhla mobilizace více jak 800tisícové německé armády do války, která přestavovala do té doby nejkrvavější válečný konflikt v dějinách lidstva. Německá armáda je vhodným příkladem specifického období vojenské historie, kdy byly prakticky všechny lidské zdroje jednotlivých evropských národů zapojeny do válečné mašinérie. Tato publikace přináší detailní informace o organizaci německé armády, o její strategii, uniformách i insigniích, a to v průběhu celé první světové války a na jednotlivých frontách.Knihu doplňuje celá řada dobových fotografií i barevných ilustrací.


... světové války se v Evropě bojovalo na několika frontách ... Německá armáda výzbroj — Za první světové války ... . Na západní frontě boje probíhaly do značné míry v zákopech (zákopová válka). V letech 1914 až 1918 bylo mobilizováno přes 60 milionů vojáků. ... Během bojů v Belgii se německá armáda dopustila řady zločinů na civilním obyvatelstvu, ... Německá armáda (německy Deutsches Heer, Heer) je společně s Deutsche Marine a Luftwaffe jednou ze tří složek ozbrojených sil Spolkové republiky Německo.Heer je jádrem pozemních ozbrojených složek a účastníke ... Východní fronta (druhá světová válka) - Wikipedie ... .Heer je jádrem pozemních ozbrojených složek a účastníkem pozemních, výsadkových a aeromobilních operací. V době míru má kolem 60 000 příslušníků a je tak nejsilnější složkou německých ozbrojených sil. Německé armády ve většině případů spadaly pod jednotlivé skupiny armád.Německá armáda se jako většina armád jiných států skládala zpravidla z několika sborů, pomocných a týlových jednotek.Bylo zvykem v německém vojsku značit armády ara...SOUVISEJÍCÍ KNIHY